Pakiet rodzinny ze śniadaniem i obiadokolacją

 1. Odkryj możliwości Q Hotel
 2. Q Hotel Plus Katowice
 3. Pakiety
 4. Pakiet rodzinny ze śniadaniem i obiadokolacją
 • Długość pobytu dowolna dł. pobytu
 • Wyżywienie HB - Śniadanie i obiadokolacja
Planujesz rodzinny wypad do Katowic? Sprawdź nasz specjalny pakiet, zarezerwuj nocleg i poznaj śląskie atrakcje!

Śląsk jest bardzo interesującym regionem naszego kraju, a jego oblicze w ciągu kilkunastu lat znacznie się zmieniło. Idealnym miejscem pobytu by odkrywać jego uroki jest Q Hotel Plus Katowice, który znajduje się w samym centrum miasta.

Nasza propozycja zwiedzania:

Muzeum Śląskie:
Była kopalnia węgla zamieniona w unikatową kopalnię kultury, udostępniająca bogate i różnorodne kolekcje na głębokości 14 metrów pod powierzchnią terenu. W głębi ziemi znajdują się galerie sztuki, sale edukacyjne, biblioteka z czytelnią, audytorium na ponad 320 miejsc, kącik edukacyjny dla dzieci oraz przeznaczona na wystawy czasowe wyjątkową przestrzeń o wysokości 12,5 m.
https://muzeumslaskie.pl/pl/

NOSPR
Gmach NOSPR-u wyłoniony na międzynarodowym konkursie, został zaprojektowany przez katowickiego architekta, Tomasza Koniora, który za główny priorytet budowli uznał całkowite odizolowanie sal koncertowych od zewnętrznych dźwięków.
Plac przed budynkiem NOSPR jest miejscem reprezentatywnym, z kaskadami schodów, "tańczącą" fontanną oraz dwuhektarowym parkiem z drzewami i trawnikami zachęcającymi do spędzenia czasu.
https://nospr.org.pl/pl

MCK
Jest to największe centrum kongresowe w Polsce, bezpośrednio połączone ze Spodkiem.
W przeważającej części jest on przeznaczony dla gości organizowanych w nim wydarzeń. Posiada jednak także strefę dostępną całkowicie publicznie – jest to zielone przejście na ukos przez dach budynku przybierający w tym miejscu formę przesmyku, doliny, a także – foyer główne, łączące wejście od strony placu honorowego przed Spodkiem z wejściem od strony projektowanej ulicy Olimpijskiej.
http://www.mckkatowice.pl/pl/

Szlak architektury śląskiej obejmuje obiekty związane z dziedzictwem przemysłowym województwa śląskiego. W jego skład wchodzą m.in.:
- osiedle Nikiszowiec, które podzielone jest na 9 trzykondygnacyjnych kwartałów, nazywanych przez Ślązaków familokami - są to domy z czerwonej cegły zamieszkane przez rodziny górników i hutników,
- osiedle Giszowiec, którego centrum stanowi rozległy Plac Pod Lipami. Warto zobaczyć, stojącą przy nim karczmę śląską oraz „Gawlikówkę. Izbę śląską” z galerią obrazów Edwarda Gawlika,
- Walcownia cynku z zachowanym ciągiem technologicznym z 1904 roku,
- Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny” - skansen znajdujący się na terenie Parku Śląskiego, nieopodal Stadionu Śląskiego i Centrum Handlowego AKS. Park etnograficzny posiada blisko 70 zabytkowych drewnianych obiektów architektury wiejskiej i małomiasteczkowej.
http://muzeumgpe-chorzow.pl/pl/

Śladem kopalni Śląskich:
- Kopalnia Guido, w którą można zwiedzać z byłymi górnikami w roli przewodników. Oprócz muzeum znajdują się tam podziemne sale koncertowe.
https://kopalniaguido.pl/
- Sztolnia Królowa Luiza - Jedną z największych i zarazem najnowszą atrakcją w Sztolni Luiza jest podziemna trasa wodna, która zachwyci nie tylko dzieci, zrobi też duże wrażenie na dorosłych.
https://www.sztolnialuiza.pl/
- Zabytkowa kopalnia srebra - jedyna w Polsce podziemna trasa turystyczna umożliwiająca zwiedzanie podziemi dawnej kopalni kruszców srebronośnych, założonej w triasowych dolomitach i wapieniach. Wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 2017 roku.
https://kopalniasrebra.pl/
- Sztolnia czarnego Pstrąga - to unikatowy, 600 metrowy fragment XIX wiecznej sztolni Fryderyk odwadniającej podziemia tarnogórskie, który pokonuje się łodziami. Sztolnia położona jest na terenie Parku Repeckiego.
https://sztolniapstraga.pl/
- Muzeum chleba - prezentuje eksponaty związane z wypiekaniem chleba oraz przemysłem piekarniczym.
http://muzeum-chleba.pl/

Legendia – najstarszy lunapark w Polsce, otwarty w 1959 roku pod nazwą Śląskie Wesołe Miasteczko. Ma powierzchnię około 26 ha
https://www.legendia.pl/

 

Decydując się na nasz pakiet zyskujesz:

 • nocleg w komfortowych pokojach
 • pobyt w centrum miasta
 • bogate, serwowane śniadanie 
 • serwowaną trzydaniową obiadokolację wraz z wodą
 • nieograniczony dostęp do Wi-Fi
Ważne informacje
Przyjazd od 14:00
Wyjazd do 12:00
Warunki anulacji

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 14 dni przed przyjazdem, W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 100.00% wartości rezerwacji. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za 100.00% wartości rezerwacji za pośrednictwem systemu płatności online.

Polityka względem dzieci

Dzieci w wieku do lat 6 nocują bezpłatnie jeżeli śpią na łóżku rodziców. Dzieci w wieku 7-12 liczone zgodnie z warunkami oferty. Dzieci powyżej 13 roku życia płacą pełną stawkę. 

Polityka względem zwierząt

Możliwość wprowadzenia zwierząt za dodatkową opłatą 50,00 PLN / doba.

Parking - informacje

Przy obiekcie znajduje się parking, z którego można skorzystać za dodatkową opłatą 50,00 PLN / doba. W celu skorzystania z parkingu wymaga jest wcześniejsza rezerwacja w Recepcji. 

Pakiet dla dwojga z kolacją

Pakiet dla dwojga z kolacją

Q Hotel Plus Katowice
od 359 /noc
Pakiet podwyższonego bezpieczeństwa

Pakiet podwyższonego bezpieczeństwa

Q Hotel Plus Katowice
od 347 /noc
We Dwoje w Katowicach

We Dwoje w Katowicach

Q Hotel Plus Katowice
od 347 /noc
Cena dnia ze śniadaniem

Cena dnia ze śniadaniem

Q Hotel Plus Katowice
od 278 /noc
Cena dnia

Cena dnia

Q Hotel Plus Katowice
od 219 /noc
Hot deal

Hot deal

Q Hotel Plus Katowice
od 197 /noc
Hot deal ze śniadaniem

Hot deal ze śniadaniem

Q Hotel Plus Katowice
od 256 /noc

Najniższa cena Rezerwując bezpośrednio otrzymujesz gwarancję oszczędności

Bezpieczeństwo Wszystkie rezerwacje dokonywane przez stronę są w pełni bezpieczne

Dopasowane oferty Tylko na naszej stronie masz dostęp do ofert niedostępnych u pośredników

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij