Sala bankietowa w Katowicach

Doskonałe miejsce

Niezapomniane przyjęcia

Jest wiele różnych wydarzeń, które warto uroczyście obchodzić w większym gronie rodziny i przyjaciół. Należą do nich niewątpliwie takie okazje jak śluby i wesela, chrzty, a także przyjęcia komunijne. Poza tym coraz więcej firm decyduje się na organizację różnego rodzaju wydarzeń firmowych - konferencji, szkoleń i zabaw integracyjnych. Bez względu na to, co chcemy świętować lub zaplanować, sala bankietowa w naszym katowickim Q Hotel Plus Katowice sprawdzi się doskonale. 

Niezapomniane przyjęcia
Niezapomniane przyjęcia

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Nasza sala bankietowa w Katowicach sprawdzi się na różnego rodzaju wydarzenia okazjonalne i biznesowe. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia wszystkich szczegółów planowanego eventu.

Na większe i mniejsze okazje
Sala balowa

Na większe i mniejsze okazje

Zapraszamy do sali bankietowej w Q Hotel Plus Katowice - jest świetna zarówno na niewielkie, jak i duże wydarzenia. Przestronne wnętrze można aranżować na różne sposoby, przystosowując do swoich potrzeb i pomysłów na wystrój. To doskonała wiadomość dla osób, które mają głowę pełną pomysłów i chcą je zrealizować właśnie na swoim evencie. Nasza obsługa hotelowa ma duże doświadczenie w organizacji różnego rodzaju bankietów i przyjęć, co ułatwia zaplanowanie i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik.

Zaplanuj dla siebie lub dla firmy
Perfekcyjne spotkanie

Zaplanuj dla siebie lub dla firmy

Q Hotel Plus Katowice świetnie się sprawdzi jako miejsce na organizację różnego rodzaju wydarzeń. Tutejsza sala bankietowa będzie świetna zarówno na różnego rodzaju prywatne imprezy okolicznościowe, jak i bardziej formalne eventy biznesowe. Obsługa hotelowa pomoże przygotować każdy szczegół, a catering z naszej restauracji zachwyci wszystkich obecnych Gości. Warto się przekonać samemu - sala bankietowa w katowickim Q Hotel Plus Katowice to świetny wybór bez względu na okazję.

Oferta elastyczna

Oferta elastyczna

Q Hotel Plus Katowice
od 299 /noc
Oferta elastyczna ze śniadaniem

Oferta elastyczna ze śniadaniem

Q Hotel Plus Katowice
od 364 /noc
Oferta bezzwrotna

Oferta bezzwrotna

Q Hotel Plus Katowice
od 229 /noc
Oferta bezzwrotna ze śniadaniem

Oferta bezzwrotna ze śniadaniem

Q Hotel Plus Katowice
od 349 /noc

Najniższa cena Rezerwując bezpośrednio otrzymujesz gwarancję oszczędności

Bezpieczeństwo Wszystkie rezerwacje dokonywane przez stronę są w pełni bezpieczne

Dopasowane oferty Tylko na naszej stronie masz dostęp do ofert niedostępnych u pośredników

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij