Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

W kręgu trendów ślubnych 2019. Jakie motywy cieszą się największym uznaniem?

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. W kręgu trendów ślubnych 2019. Jakie motywy cieszą się największym uznaniem?
07 cze 2019

W kręgu trendów ślubnych 2019. Jakie motywy cieszą się największym uznaniem?

Sezon ślubny już w pełni! Suto zastawione stoły. Bajeczne dekoracje. Fantazyjne motywy sprzyjające miłosnej aurze. Świece, kwiaty, wstążki… O takich oczywistościach wiemy wszyscy. Rok 2019 przynosi jednak trendy, które w poprzednich sezonach nie były takimi pewnikami. Co warto polecić Parze Młodej w tym roku? Jakie dekoracje robią największe wrażenie? Przekonajmy się!

Wysokie dekoracje ślubne

Trend eleganckich dekoracji w stylu glamour powraca. Rok 2019 niesie ze sobą stylowe i modne kompozycje kwiatowe postawione na fantazyjnych stojakach. W tym oto momencie dobrze nam znane martinówki powoli odchodzą w zapomnienie, ustępując tym samym miejsca pokaźnym i dostojnym ozdobom. Delikatnie opadające kwiaty pełne zielonych akcentów będą doskonale korespondować z elegancką zastawą stołową. Dzięki temu rozwiązaniu uda nam się stworzyć romantyczny, lekki, a zarazem bardzo uroczysty i dostojny klimat, adekwatny do okoliczności.

Brokat w eleganckim wydaniu, a więc motyw Gold&Blush

To doskonała wiadomość dla zakochanych w złocie oraz eleganckich błyskotkach. Sezon 2019 będzie błyszczał najjaśniej jak to możliwe! Brokaty w odpowiednim wydaniu to znakomite rozwiązanie weselne, które doda uroczystości mnóstwo szyku i elegancji. W tym przypadku warto zwrócić uwagę na najmodniejsze kolory w tym sezonie. Mowa tu o złocie i jego różnych odcieniach, szarości oraz srebrze. Błyszczące dodatki w takich kolorach połączone z wysokimi dekoracjami na stołach oraz szykowną zastawą stworzą bajeczną scenerię w luksusowym charakterze.

Dekoracje w miejscu ceremonii ślubnej

Organizacja ceremonii ślubnej poza murami urzędu stanu cywilnego to coraz częstszy wybór Pary Młodej. Wraz z rozwojem tego trendu, Państwo Młodzi zaczęli szukać efektownych pomysłów na dekoracje miejsca, w którym padnie symboliczne słowo „TAK”. Po klasycznych łukach na kształt sklepienia altany, coraz modniejsze stają się dekoracje oparte na formie koła, które próbowały się przebić już w 2018 roku. Wzbogacone mnóstwem zieleni i kwiatów w bajecznych kolorach stanowią romantyczną scenerię, która tego dnia jest jednym z ważniejszych aspektów dla Pary Młodej.

Pióra – ślubny must have 2019

Pióra w 2019 roku to jeden z najciekawszych i najbardziej zaskakujących trendów. Znajdują się nie tylko w dekoracjach, ale również zdobią suknię ślubną oraz biżuterię Panny Młodej. Z powodzeniem można je wykorzystać zarówno podczas wesel organizowanych w stylu boho, jak i na przyjęciach pełnych motywów glamour. Pióra mogą pełnić funkcję jedynie uroczego detalu, stanowiąc przysłowiową wisienkę na torcie (np. w zaproszeniach lub w bukiecie ślubnym). Wiele par chętnie wykorzystuje jednak ich cały potencjał, czyniąc je głównym motywem podczas ślubu. W takim przypadku trudno nie zwrócić na nie uwagi podczas przyjęcia.

Każdy z omówionych powyżej trendów jest wyjątkowy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Jak wygląda optymalne ułożenie sali? W jaki sposób skomponować menu, by wszyscy goście byli zachwyceni poezją smaku? W obiektach Q Hotel czekają na Ciebie specjaliści, którzy chętnie pomagają w takich kwestiach, mając na uwadze wszystko to, co jest w danym momencie na topie. Serdecznie zapraszamy!

 
Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij