Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

W kręgu trendów ślubnych 2019. Jakie motywy cieszą się największym uznaniem?

  1. Discover the possibilities of Q Hotel
  2. W kręgu trendów ślubnych 2019. Jakie motywy cieszą się największym uznaniem?
07 Jun 2019

W kręgu trendów ślubnych 2019. Jakie motywy cieszą się największym uznaniem?

Sezon ślubny już w pełni! Suto zastawione stoły. Bajeczne dekoracje. Fantazyjne motywy sprzyjające miłosnej aurze. Świece, kwiaty, wstążki… O takich oczywistościach wiemy wszyscy. Rok 2019 przynosi jednak trendy, które w poprzednich sezonach nie były takimi pewnikami. Co warto polecić Parze Młodej w tym roku? Jakie dekoracje robią największe wrażenie? Przekonajmy się!

Wysokie dekoracje ślubne

Trend eleganckich dekoracji w stylu glamour powraca. Rok 2019 niesie ze sobą stylowe i modne kompozycje kwiatowe postawione na fantazyjnych stojakach. W tym oto momencie dobrze nam znane martinówki powoli odchodzą w zapomnienie, ustępując tym samym miejsca pokaźnym i dostojnym ozdobom. Delikatnie opadające kwiaty pełne zielonych akcentów będą doskonale korespondować z elegancką zastawą stołową. Dzięki temu rozwiązaniu uda nam się stworzyć romantyczny, lekki, a zarazem bardzo uroczysty i dostojny klimat, adekwatny do okoliczności.

Brokat w eleganckim wydaniu, a więc motyw Gold&Blush

To doskonała wiadomość dla zakochanych w złocie oraz eleganckich błyskotkach. Sezon 2019 będzie błyszczał najjaśniej jak to możliwe! Brokaty w odpowiednim wydaniu to znakomite rozwiązanie weselne, które doda uroczystości mnóstwo szyku i elegancji. W tym przypadku warto zwrócić uwagę na najmodniejsze kolory w tym sezonie. Mowa tu o złocie i jego różnych odcieniach, szarości oraz srebrze. Błyszczące dodatki w takich kolorach połączone z wysokimi dekoracjami na stołach oraz szykowną zastawą stworzą bajeczną scenerię w luksusowym charakterze.

Dekoracje w miejscu ceremonii ślubnej

Organizacja ceremonii ślubnej poza murami urzędu stanu cywilnego to coraz częstszy wybór Pary Młodej. Wraz z rozwojem tego trendu, Państwo Młodzi zaczęli szukać efektownych pomysłów na dekoracje miejsca, w którym padnie symboliczne słowo „TAK”. Po klasycznych łukach na kształt sklepienia altany, coraz modniejsze stają się dekoracje oparte na formie koła, które próbowały się przebić już w 2018 roku. Wzbogacone mnóstwem zieleni i kwiatów w bajecznych kolorach stanowią romantyczną scenerię, która tego dnia jest jednym z ważniejszych aspektów dla Pary Młodej.

Pióra – ślubny must have 2019

Pióra w 2019 roku to jeden z najciekawszych i najbardziej zaskakujących trendów. Znajdują się nie tylko w dekoracjach, ale również zdobią suknię ślubną oraz biżuterię Panny Młodej. Z powodzeniem można je wykorzystać zarówno podczas wesel organizowanych w stylu boho, jak i na przyjęciach pełnych motywów glamour. Pióra mogą pełnić funkcję jedynie uroczego detalu, stanowiąc przysłowiową wisienkę na torcie (np. w zaproszeniach lub w bukiecie ślubnym). Wiele par chętnie wykorzystuje jednak ich cały potencjał, czyniąc je głównym motywem podczas ślubu. W takim przypadku trudno nie zwrócić na nie uwagi podczas przyjęcia.

Każdy z omówionych powyżej trendów jest wyjątkowy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Jak wygląda optymalne ułożenie sali? W jaki sposób skomponować menu, by wszyscy goście byli zachwyceni poezją smaku? W obiektach Q Hotel czekają na Ciebie specjaliści, którzy chętnie pomagają w takich kwestiach, mając na uwadze wszystko to, co jest w danym momencie na topie. Serdecznie zapraszamy!

 
Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay up to date with us!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close