Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

TU SIĘ DZIEJE! Wrocław, Kraków, Gdańsk, Katowice: 26.05 - 02.06

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. TU SIĘ DZIEJE! Wrocław, Kraków, Gdańsk, Katowice: 26.05 - 02.06
25 maj 2019

TU SIĘ DZIEJE! Wrocław, Kraków, Gdańsk, Katowice: 26.05 - 02.06

Skarby piratów, mistrzostwa w siatkówce, Doda z orkiestrą, dzień dziecka. Zobacz, co dzieje się w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku w najbliższych dniach - wybraliśmy dla Was najciekawsze wydarzenia! 

Wrocław

Od 24.05 - Plac Społeczny: „Gastro Miasto 2019”. Gastro Miasto to restauracyjne koncepty w streetfoodowym wydaniu, dobre piwo, koktajle i orzeźwiające drinki od piątku do niedzieli.

Od 28.05 - Międzynarodowy Festiwal Kryminału 2019. Z czytelnikami spotykają się najlepsi pisarze kryminałów z Polski i ze świata. W czasie festiwalu przyznawana jest Nagroda Wielkiego Kalibru dla najlepszej polskiej powieści sensacyjnej lub kryminalnej.

01.06: Muzeum Narodowe we Wrocławiu - „Skarb piratów”. Zajęcia dla dzieci w wieku 4–13 lat z okazji Dnia Dziecka. Muzeum zaprasza dzieci i młodzież do sprawdzenia się w roli pirata. W programie przewidziano werbunek, pirackie łachmany i naszpikowany przygodami rejs. Każdy z uczestników otrzyma starą mapę, która poprowadzi go na skróty dłuższą drogą na Wyspę Skarbów. Przy tym każdy będzie mógł liczyć tylko na siebie. I wreszcie każdy, kto oczywiście przetrwa, weźmie udział w podziale łupu.

02.06: Opera Wrocławska - „Najdzielniejszy z rycerzy”. Opera dziecięca Krzysztofa Pendereckiego pod batutą Adama Banaszaka Do 18.06: Hala Stulecia - „Kosmiczna wystawa - Space Adventure”. Ponad 100 kosmicznych eksponatów na 3 000 metrów kwadratowych, w tym m.in. międzynarodowa stacja kosmiczna ISS, załogowy statek kosmiczny Orion, modele rakiet, satelita Sputnik 1, kapsuła Apollo, Lunar Rover – łazik księżycowy, który uczestniczył w misjach Apollo, autentyczne kokpity i elementy maszyn kosmicznych, aż 11 oryginalnych skafandrów kosmonautów w tym umundurowanie Gagarina, asteroidy i prawdziwe kamienie księżycowe.

Zarezerwuj pokój w Q Hotel Plus Wrocław z 15% rabatem: https://www.qhotels.pl/hotel-wroclaw-centrum

Kraków

26.05: Park Lotników Polskich: Sanprobi Bieg Kobiet 2019 Kraków

29.05 - Filharmonia Narodowa „Blechacz i Kim w Filharmonii Krakowskiej”. Spotkanie dwóch wielkich artystycznych osobowości najważniejszych polskich konkursów: Rafał Blechacz, zwycięzca konkursu chopinowskiego w 2005 roku, gra z Bomsori Kim, laureatką II nagrody w konkursie skrzypcowym im. Henryka Wieniawskiego w roku 2016.

01.06: Tauron Arena Kraków: „Atmasfera - Doda z orkiestrą”. Koncert Dody z orkiestrą to nie tylko muzyka, ale również wyjątkowe, przygotowane specjalnie na tę trasę wizualizacje, zjawiskowa pirotechnika i jak przystało na gwiazdę – wyborne kreacje samej artystki.

Zarezerwuj pokój w Q Hotel Plus Kraków z 15% rabatem lub skorzystaj z wyjątkowych hot deals: https://www.qhotels.pl/hotel-krakow-centrum/pakiety

Gdańsk

26.05: Tor Motocrossowy: „Motocross MP Gdańsk”. Rywalizacja o tytuły Mistrzów Polski w ramach Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Motocrossie w sezonie 2019. Po intensywnie przepracowanej zimie do Trójmiasta zawitają głodni sportowej rywalizacji, najlepsi zawodnicy w Polsce. 

01.06: Ergo Arena - Andre Rieu. Uznawany za nowoczesnego "Króla Walca", André Rieu występuje rocznie przed widownią liczącą 600 000 osób. W Ergo Arenie w Gdańsku wystąpi wraz ze swoim wspaniałym show w ramach światowej trasy koncertowej 2019.

01-02.06 - Forum Gdańsk: Street Food & Art Festival. Spotkanie z twórcami dobrego jedzenia i sztuki ulicznej. Ponad 30 przedstawicieli street foodu w Polsce, niesamowity klimat stworzony przez twórców sztuki ulicznej i mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Zarezerwuj pokój w Q Grand Cru Gdańsk z kodem zniżkowym QDIRECT15: https://www.qhotels.pl/hotel-gdansk-centrum

Katowice

26.05 - Tauron Arena Kraków: „Atmasfera - Doda z orkiestrą”. Nie możesz być 1 czerwca w Krakowie? Katowice czekają! Koncert Dody z orkiestrą to nie tylko muzyka, ale również wyjątkowe, przygotowane specjalnie na tę trasę wizualizacje, zjawiskowa pirotechnika i jak przystało na gwiazdę – wyborne kreacje samej artystki.

26.05 - Walcownia Muzeum Hutnictwa Cynku: „Dziękuję mamo". Wyjątkowy koncert piosenek Anny German.

31.05-02.06: Spodek: Siatkarska Liga Narodów 2019. Wyjątkowa okazja dla fanów polskiej Siatkówki. Spotkanie z Reprezentacją Polski i mecze Polska, USA, Brazylia, Australia. Zarezerwuj pokój w Q Hotel Plus Katowice z 15% rabatem: https://www.qhotels.pl/hotel-katowice-centrum

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij