Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

TU SIĘ DZIEJE! Wrocław, Kraków, Gdańsk, Katowice: 26.05 - 02.06

  1. Discover the possibilities of Q Hotel
  2. TU SIĘ DZIEJE! Wrocław, Kraków, Gdańsk, Katowice: 26.05 - 02.06
25 May 2019

TU SIĘ DZIEJE! Wrocław, Kraków, Gdańsk, Katowice: 26.05 - 02.06

Skarby piratów, mistrzostwa w siatkówce, Doda z orkiestrą, dzień dziecka. Zobacz, co dzieje się w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku w najbliższych dniach - wybraliśmy dla Was najciekawsze wydarzenia! 

Wrocław

Od 24.05 - Plac Społeczny: „Gastro Miasto 2019”. Gastro Miasto to restauracyjne koncepty w streetfoodowym wydaniu, dobre piwo, koktajle i orzeźwiające drinki od piątku do niedzieli.

Od 28.05 - Międzynarodowy Festiwal Kryminału 2019. Z czytelnikami spotykają się najlepsi pisarze kryminałów z Polski i ze świata. W czasie festiwalu przyznawana jest Nagroda Wielkiego Kalibru dla najlepszej polskiej powieści sensacyjnej lub kryminalnej.

01.06: Muzeum Narodowe we Wrocławiu - „Skarb piratów”. Zajęcia dla dzieci w wieku 4–13 lat z okazji Dnia Dziecka. Muzeum zaprasza dzieci i młodzież do sprawdzenia się w roli pirata. W programie przewidziano werbunek, pirackie łachmany i naszpikowany przygodami rejs. Każdy z uczestników otrzyma starą mapę, która poprowadzi go na skróty dłuższą drogą na Wyspę Skarbów. Przy tym każdy będzie mógł liczyć tylko na siebie. I wreszcie każdy, kto oczywiście przetrwa, weźmie udział w podziale łupu.

02.06: Opera Wrocławska - „Najdzielniejszy z rycerzy”. Opera dziecięca Krzysztofa Pendereckiego pod batutą Adama Banaszaka Do 18.06: Hala Stulecia - „Kosmiczna wystawa - Space Adventure”. Ponad 100 kosmicznych eksponatów na 3 000 metrów kwadratowych, w tym m.in. międzynarodowa stacja kosmiczna ISS, załogowy statek kosmiczny Orion, modele rakiet, satelita Sputnik 1, kapsuła Apollo, Lunar Rover – łazik księżycowy, który uczestniczył w misjach Apollo, autentyczne kokpity i elementy maszyn kosmicznych, aż 11 oryginalnych skafandrów kosmonautów w tym umundurowanie Gagarina, asteroidy i prawdziwe kamienie księżycowe.

Zarezerwuj pokój w Q Hotel Plus Wrocław z 15% rabatem: https://www.qhotels.pl/hotel-wroclaw-centrum

Kraków

26.05: Park Lotników Polskich: Sanprobi Bieg Kobiet 2019 Kraków

29.05 - Filharmonia Narodowa „Blechacz i Kim w Filharmonii Krakowskiej”. Spotkanie dwóch wielkich artystycznych osobowości najważniejszych polskich konkursów: Rafał Blechacz, zwycięzca konkursu chopinowskiego w 2005 roku, gra z Bomsori Kim, laureatką II nagrody w konkursie skrzypcowym im. Henryka Wieniawskiego w roku 2016.

01.06: Tauron Arena Kraków: „Atmasfera - Doda z orkiestrą”. Koncert Dody z orkiestrą to nie tylko muzyka, ale również wyjątkowe, przygotowane specjalnie na tę trasę wizualizacje, zjawiskowa pirotechnika i jak przystało na gwiazdę – wyborne kreacje samej artystki.

Zarezerwuj pokój w Q Hotel Plus Kraków z 15% rabatem lub skorzystaj z wyjątkowych hot deals: https://www.qhotels.pl/hotel-krakow-centrum/pakiety

Gdańsk

26.05: Tor Motocrossowy: „Motocross MP Gdańsk”. Rywalizacja o tytuły Mistrzów Polski w ramach Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Motocrossie w sezonie 2019. Po intensywnie przepracowanej zimie do Trójmiasta zawitają głodni sportowej rywalizacji, najlepsi zawodnicy w Polsce. 

01.06: Ergo Arena - Andre Rieu. Uznawany za nowoczesnego "Króla Walca", André Rieu występuje rocznie przed widownią liczącą 600 000 osób. W Ergo Arenie w Gdańsku wystąpi wraz ze swoim wspaniałym show w ramach światowej trasy koncertowej 2019.

01-02.06 - Forum Gdańsk: Street Food & Art Festival. Spotkanie z twórcami dobrego jedzenia i sztuki ulicznej. Ponad 30 przedstawicieli street foodu w Polsce, niesamowity klimat stworzony przez twórców sztuki ulicznej i mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Zarezerwuj pokój w Q Grand Cru Gdańsk z kodem zniżkowym QDIRECT15: https://www.qhotels.pl/hotel-gdansk-centrum

Katowice

26.05 - Tauron Arena Kraków: „Atmasfera - Doda z orkiestrą”. Nie możesz być 1 czerwca w Krakowie? Katowice czekają! Koncert Dody z orkiestrą to nie tylko muzyka, ale również wyjątkowe, przygotowane specjalnie na tę trasę wizualizacje, zjawiskowa pirotechnika i jak przystało na gwiazdę – wyborne kreacje samej artystki.

26.05 - Walcownia Muzeum Hutnictwa Cynku: „Dziękuję mamo". Wyjątkowy koncert piosenek Anny German.

31.05-02.06: Spodek: Siatkarska Liga Narodów 2019. Wyjątkowa okazja dla fanów polskiej Siatkówki. Spotkanie z Reprezentacją Polski i mecze Polska, USA, Brazylia, Australia. Zarezerwuj pokój w Q Hotel Plus Katowice z 15% rabatem: https://www.qhotels.pl/hotel-katowice-centrum

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay up to date with us!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close