Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany
07 sty 2020

Gdzie warto się wybrać w styczniu?

Jeśli jednym z Twoich noworocznych postanowień jest podróżowanie, mamy dla Ciebie kilka propozycji, dzięki którym nie tylko będziesz mieć okazję zwiedzić Kraków, Wrocław, Katowice i Gdańsk, ale też dostarczyć sobie wyjątkowej rozrywki.

17 stycznia, 17:30 - Wrocław, Narodowe Forum Muzyki: Trasa Wodecki Twist: Chwytaj Dzień

źr. zdjęcia: https://www.nfm.wroclaw.pl/

Wodecki Twist to wydarzenie, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Fantastyczne gwiazdy i wyjątkowy program przyciągają rzesze fanów Zbigniewa Wodeckiego. W 3 już edycji festiwalu poświęconego pamięci Artysty, piosenki z jego repertuaru zaśpiewają m.in.: m.in.: Brodka, Kuba Badach, Mela Koteluk, Gaba Kulka, Andrzej Lampert, Alicja Majewska, Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski.

25 stycznia - Kraków, Tauron Arena Kraków: Cirque Du Soleil – CRYSTAL

źr. zdjęcia: http://www.tauronarenakrakow.pl/

Cirque du Soleil powraca do Polski! Tym razem w krakowskiej Arenie można będzie obejrzeć show CRYSTAL: połączenie urzekającego łyżwiarstwa i nieprawdopodobnych akrobacji w powietrzu. Spektakl opowiada historię Crystal – młodej dziewczyny nieodnajdującej się w rzeczywistości i swoim środowisku. Kiedy dziewczyna wpada do zamarzniętego stawu, znajduje w nim alternatywną wersję własnego życia. CRYSTAL zachwyci fantastycznymi projekcjami wizualnymi i oryginalną muzyką, w której Cirque du Soleil udanie łączy  elementy muzyki popularnej z charakterystycznym brzmieniem.

25 - 27 stycznia - Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe: 4. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE

źr. zdjęcia: http://www.mckkatowice.pl/pl/

Śląski Festiwal Nauki KATOWICE to jedno z największych wydarzeń popularnonaukowych w Europie, przyjęte do sieci European Science Engagement Association i wyróżnione „Złotą różą” czyli pierwszą nagrodą dla najlepszej akcji marketingowej wśród wydarzeń popularnonaukowych.

4. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE rozpocznie się spektaklem „Radiance: The Passion of Marie Curie” w reżyserii Alana Aldy, opowiadającym o naukowej pasji polskiej zdobywczyni dwóch Nagród Nobla. 26 i 27 stycznia w MCK będzie można poznać tajemnice nauk ścisłych, przyrodniczych, technicznych, humanistyczno-społecznych, medycyny i zdrowia oraz sztuki. Nowością jest strefa elektromobilności, na fanów gier czeka strefa e-sportu, a rodzice mogą zarazić naukową pasją swoje pociechy w strefie dziecka.

26 stycznia - Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku: Koncert Wiedeński z Gwiazdami 2020 VIVA Wiedeń - VIVA Brodway

źr. zdjęcia: https://www.filharmonia.gda.pl/pl/filharmonia

Koncert Wiedeński z Gwiazdami to absolutnie wyjątkowy projekt, w którym udział biorą potęgi światowej wokalistyki. Producent programu, Maestro Woytek Mrozek, jest znany i rozchwytywany wśród międzynarodowej publiczności już od 20 lat. Z takim doświadczeniem stworzył on oszałamiające widowisko, łączące światowych artystów, oryginalne aranżacje, poczucie humoru i kultowe utwory takich gwiazd, jak Queen, ABBA, Beyonce połączone z klasycznymi utworami z oper i operetek. Naszym zdaniem to show, którego nie można nie zobaczyć!

zdjęcie główne pochodzi ze strony https://www.cirquedusoleil.com/crystal 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij