Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Joga pomaga w pracy!

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. Joga pomaga w pracy!
01 sie 2019

Joga pomaga w pracy!

 

Joga poprawia postawę ciała, proporcje sylwetki, ruchomość stawów, rozciąga mięśnie i poprawia ich wytrzymałość, reguluje ciśnienie krwi i gospodarkę hormonalną. Dodatkowo, jak udowadnia Anna Cora, nasza Specjalistka ds. Sprzedaży Konferencji i Bankietów - jest idealną pomocą w codziennej pracy! 

„Pierwszy raz zetknęłam się z jogą kilka lat temu i były to poszukiwania odpowiedniego ruchu, który będzie korzystny dla mojego ciała. Joga łączyła wszystko czego potrzebowałam i została ze mną do dziś. Praca w sprzedaży wymaga cierpliwości, dokładności, koncentracji i przewidywania. Konieczna też jest pewność siebie, umiejętność radzenia sobie ze stresem i napięciem, a joga doskonale wzmacnia, zwiększa samoświadomość ciała oraz wycisza. Dla mnie to nie tylko trening fizyczny, ale i mentalny. Po całym dniu pracy pomaga mi się wyciszyć i rozluźnić”.

Wyciszenie i doskonała sylwetka to nie wszystko. Joga potrafi też zmęczyć tak, by zapomnieć o męczącym dniu w pracy: „Czasem, dla prawdziwego odprężenia, potrzebuję większego „wycisku” :). Dobieram wtedy odpowiednie ćwiczenia, które naprawdę potrafią pozytywnie zmęczyć!”.

Joga naprawdę ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie i efektywność. Niweluje bóle głowy, a nawet zapobiega migrenom dzięki dotleniającemu oddechowi przeponowemu, poprawia krążenie, aktywuje mięśnie przykręgosłupowe i zmniejsza bóle napięciowe. Oczywiście pierwsze treningi potrafią być bardzo trudne, ale naprawdę warto!

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij