Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Joga pomaga w pracy!

01 Aug. 2019

Joga pomaga w pracy!

 

Joga poprawia postawę ciała, proporcje sylwetki, ruchomość stawów, rozciąga mięśnie i poprawia ich wytrzymałość, reguluje ciśnienie krwi i gospodarkę hormonalną. Dodatkowo, jak udowadnia Anna Cora, nasza Specjalistka ds. Sprzedaży Konferencji i Bankietów - jest idealną pomocą w codziennej pracy! 

„Pierwszy raz zetknęłam się z jogą kilka lat temu i były to poszukiwania odpowiedniego ruchu, który będzie korzystny dla mojego ciała. Joga łączyła wszystko czego potrzebowałam i została ze mną do dziś. Praca w sprzedaży wymaga cierpliwości, dokładności, koncentracji i przewidywania. Konieczna też jest pewność siebie, umiejętność radzenia sobie ze stresem i napięciem, a joga doskonale wzmacnia, zwiększa samoświadomość ciała oraz wycisza. Dla mnie to nie tylko trening fizyczny, ale i mentalny. Po całym dniu pracy pomaga mi się wyciszyć i rozluźnić”.

Wyciszenie i doskonała sylwetka to nie wszystko. Joga potrafi też zmęczyć tak, by zapomnieć o męczącym dniu w pracy: „Czasem, dla prawdziwego odprężenia, potrzebuję większego „wycisku” :). Dobieram wtedy odpowiednie ćwiczenia, które naprawdę potrafią pozytywnie zmęczyć!”.

Joga naprawdę ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie i efektywność. Niweluje bóle głowy, a nawet zapobiega migrenom dzięki dotleniającemu oddechowi przeponowemu, poprawia krążenie, aktywuje mięśnie przykręgosłupowe i zmniejsza bóle napięciowe. Oczywiście pierwsze treningi potrafią być bardzo trudne, ale naprawdę warto!

Newsletter

Melden Sie sich für unseren Newsletter an, um auf dem Laufenden zu sein!

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen