Restauracje na każdą okazję

Wyśmienita kuchnia Q Hotel Plus Wrocław Bielany

W Hotelu dostępne są trzy niezależne restauracje, mogące pomieścić łącznie ponad 500 osób. Przy wejściu głównym znajdują się Restauracja śniadaniowa i Restauracja à la carte, oferujące wyśmienite jedzenie i swobodna atmosferę. Na VI piętrze zlokalizowana jest restauracja Tarasova będąca połączeniem obiektu gastronomicznego z punktem widokowym, oferująca organizację wydarzeń okolicznościowych z panoramą Wrocławia w tle.

Restauracja Śniadaniowa

Zobacz jak przygotowujemy Twoje śniadani

Na śniadania zapraszamy do naszej restauracji śniadaniowej, gdzie wspólnie z dietetyk Eweliną Fabisiak przygotowaliśmy projekt „Stoły od natury” w postaci bogatego bufetu ciepłego oraz zimnego. Dodatkowo wszystkie dania gorące przygotowywane będą na oczach Gości w strefie live cooking.

Restauracja A la cartè

Spróbuj wyśmienitych dań kuchni fusion

Ze względu na swój sportowy charakter restauracja a la carte jest doskonałym miejscem na świętowanie wszelkiego rodzaju wydarzeń kulturalno-sportowych, gdzie Goście mogą spróbować kuchni meksykańsko-amerykańskiej. Do restauracji dołączony jest również taras naziemny, pozwalający cieszyć sie smacznym posiłkiem na świezym powietrzu. 

Restauracja Tarasova

Posiłek z widokiem na panoramę Wrocławia

Mieszcząca się na szóstym piętrze hotelu restauracja, to 430m2 w pełni konfigurowalnej przestrzeni, sprawdzającej się tak dla konferencji i wieczornych bankietów, jak i dla koncertów muzycznych i popołudniowych chilloutów. Dedykowana kuchnia, w pełni wyposażony bar, 280 m2 tarasu oraz nowoczesne wyposażenie techniczne umożliwi realizację wszelkiego rodzaju wydarzeń kulturalno-sportowych lub okolicznościowych. 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij