Tło bannera

Q HOTEL ZAPRASZA 15 stycznia 2023 ROKU NA Open Wedding Day!

Warsztaty i porady ślubne
Dla narzeczonych i nie tylko

Warsztaty i porady ślubne

15 stycznia 2023 roku w godzinach 11:00-16:00 w Q Hotel Plus Wrocław Bielany na ul. Szwedzkiej 7 w Bielnach Wrocławskich odbędzie się wydarzenie Open Wedding Day!

Wydarzenie jest otwarte - może wziąć w nim udział każdy zainteresowany tematyką weselną. Zapraszamy przede wszystkim Narzeczonych oraz osoby pracujące w branży ślubnej, choć każdy jest mile widziany!

 


Prowadzący Open Wedding Day

Wydarzenie poprowadzą dobrze znane wszystkim osobistości telewizyjne - Izabela Janachowska oraz Krzysztof Ibisz.

Izabela Janachowska

Dała się poznać szerszej publiczności jako tancerka programu "Taniec z gwiazdami", a także jedna z jego prowadzących. Podkreślić jednak należy, że jest ona przede wszystkim ekspertką z branży ślubnej i prowadzącą program "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". Zainspirowana pasją do tej tematyki założyła bloga Wedding Dream by Izabela Janachowska, na którym dzieli się z czytelnikami inspiracjami i poradami. Blog ten z czasem przerodził się w profesjonalny portal ślubny, a obecnie pod marką Wedding Dream kryje się również m.in. pierwszy ślubny Concept Store w Polsce oraz ślubny marketplace.

Krzysztof Ibisz 

Ikona polskiej telewizji, osobowość telewizyjna, której nie trzeba nikomu przedstawiać i konferansjer z ogromnym doświadczeniem. Zasłynął prowadzeniem programu "Czar par", a od 2000 roku związany jest z telewizją Polsat, na antenie którego prowadzi różnego rodzaju programy rozrywkowe, m.in. "Taniec z gwiazdami", czy liczne eventy oraz teleturnieje. Warto dodać, że nie jest to pierwszy raz, kiedy odwiedzi on Q Hotel Plus Wrocław Bielany - mieliśmy już przyjemność gościć Go podczas Gali otwarcia hotelu. 

Agenda

Open Wedding Day to duża dawka wiedzy, ślubnych inspiracji oraz możliwość poznania możliwości hotelu w zakresie organizacji wesel. W trakcie wydarzenia Goście będą mogli posłuchać paneli tematycznych na tematy związane z organizacją wesela. Wydarzenie poprowadzi Krzysztof Ibisz wraz z Izabelą Janachowską, która będzie moderować wybrane panele. To także świetna okazja do spotkania się z Gwiazdami oraz wymiany doświadczeń z innymi, przyszłymi Parami Młodymi.
 

11:00 Rozpoczęcie wydarzenia
11:10

Panel tematyczny I: ORGANIZACJA WESELA: WYBÓR MIEJSCA, SCENARIUSZ, ŚLUBNE FAUX PAS - rozmowę prowadzą Krzysztof Ibisz oraz Izabela Janachowska, a wśród rozmówców m.in.:

 • Magdalena Krystek - Wedding Plannerka istniejącej od 2006 roku agencji Ślubna Pracownia, członkini Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych oraz twórca autorskiego szkolenia dla przyszłych wedding plannerów. Spełnia marzenia par z Polski ale i z całego świata o ślubach, których się nie zapomina.
 • Przemysław Winiarski - Dyrektor Q Hotel Plus Wrocław Bielany.
11:50

Panel tematyczny II: DEKORACJE, KWIATY, DODATKI - wśród Gości:

 • florysta Maciej Krzus - Mistrz Florystyki od 2012 roku, Właściciel pracowni florystycznej Kwiaty Maciej Krzus i nauczyciel w autorskiej Mistrzowskiej Szkole Florystycznej, nauczyciel na kierunku Florysta w Dolnośląskim Zespole Szkół w Jaworze.
 • Zuzanna Saforz - właścicielka sklepu Koornik oferującego dekoracje drewniane na różne okazje,
 • ​Magdalena Krystek - Wedding Plannerka istniejącej od 2006 roku agencji Ślubna Pracownia, członkini Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych oraz twórca autorskiego szkolenia dla przyszłych wedding plannerów. Spełnia marzenia par z Polski ale i z całego świata o ślubach, których się nie zapomina
12:35

Panel tematyczny III: JEDZENIE I NAPOJE NA WESELU. Gośćmi tego panelu będą:

 • Ewelina Fabisiak - dietetyczka i pasjonatka w zakresie świadomego żywienia i związanej z tym edukacji. Właścicielka warszawskiego Konceptu I Love Juice, który obok restauracji śniadaniowej oferuje, usługę diet szytych na miarę oraz dostarczanych w całej Polsce pakietów żywności funkcjonale – detoks I love juice. Nieustannie stawia na rozwój, szerzenie edukacji w zakresie świadomego żywienia, na koncie ma liczne konferencje, wywiady, wystąpienia, od kilku lat jest dietetyczką i szkoleniowcem Q Hoteli, gdzie obok wyjątkowych Q Zdrowych Śniadań zaprojektowała BRAIN FOOD Q – żywienie na konferencjach przyszłości.
 • Michał Chrapowicz - Szef Kuchni od ponad 12 lat na wrocławskim rynku hoteli bankietowych, laureat wielu konkursów kulinarnych. Ma na swoim koncie tysiące udanych kulinarnie wesel, bankietów i spotkań okolicznościowych. Pasjonat kuchni polskiej. 
 • Mateusz Jakuć - Sommelier z Vininova, jak sam o sobie mówi na floorze zjadł zęby. Pracę w pierwszej restauracji zaczął jeszcze w szkole, oczywiście o profilu gastronomicznym w 2008 r. Doświadczenie zdobywał w renomowanych restauracjach na Mazurach, czy w Wielkiej Brytanii. Pasją do wina zaraził go przyjaciel w 2015 r. przez 3 lata odpowiadał za selekcję win w 3 restauracjach. Od 2018 roku przeszedł na drugą stronę mocy i zaczął pracę u jednego z czołowych importerów wina w Polsce. Po ponad dwóch latach skusiła go Vininova swoja wizją i możliwościami rozwoju. Od 3 lat aktywny członek Stowarzyszenia Sommelirów Polskich.
13:35

Panel tematyczny IV: MODA ŚLUBNA I WIZAŻ - wśród rozmówców:

 • Jarosław Żywczyk i Zbigniew Fulara / Dom Mody Fulara i Żywczyk - producenci sukien ślubnych i wieczorowych ubierają i stylizują także polskie gwiazdy na różne prestiżowe imprezy. Zbigniew Fulara z zamiłowania i wykształcenia krawiec. Po ukończeniu szkoły otworzył pracownię w Wadowicach w 2002 roku. Od początku stawia na indywidualność i jakość w „Wysokim Krawiectwie”. W 2006 roku przenosi się do Krakowa i wspólnie z Jarosławem Żywczykiem, który zamiłowanie do krawiectwa i projektowania odziedziczy od wcześniejszych pokoleń, tworzą nową jeszcze lepszą jakość otwierając „Dom Mody FULARA & ŻYWCZYK”. 
 • Agnieszka Koper - stylistka gwiazd. Kobieta, przed którą włosy nie mają tajemnic i lśnią od cebulek aż po same końce! Jest w stanie sprostać każdemu zadaniu o ile dostanie szczotkę i suszarkę do ręki. Bo wspaniałe włosy nie zdarzają się przez przypadek, zdarzają się przez umówienie z dobrym stylistą fryzur.
 • Kaja Karpienko - makijażystka, założycielka Karkaja Makeup Studio oraz platformy MUACCESSORIES.pl, makijazystka z pasją do upiększania i pracy z ludźmi, jej największą misją jest rozwój świadomości o makijażu oraz poprawa jego jakości na polskich ulicach; pracowała przy licznych sesjach zdjęciowych, produkcjach i programach telewizyjnych (Voice of Poland, Projekt Lady, Dzień Dobry TVN); prowadzi warsztaty makijażu Make-up Masterclass skierowane do makijażystów na każdym etapie zaawansowania, lekcje makijażu dla kobiet oraz inne eventy (m.in. Exclusive Makeup Holidays).
14:35

Panel tematyczny V: MUZYKA I TANIEC NA ŚLUBIE. Uczestnikami panelu będą m.in.:

 • Rafał Kozok, Błażej Haberla / zespół Czadersi - Przez 10 lat mogli Państwo ich podziwiać na scenie a wciąż zarażają energią, radością i miłością do muzyki. Z nimi będziecie się Państwo bawić przy nieśmiertelnych hitach z lat 60. i 70., śpiewać przeboje polskiego rocka z lat 80. i szaleć do białego rana przy najnowszych hitach. Pasja, profesjonalizm, wspaniała konferansjerka i muzyka na żywo – to się zawsze sprawdza!
 • dr Malwina Pietrzyk-Nowak - doktor nauk o kulturze fizycznej, specjalizacja taniec, trener tańca, wykładowczyni AWF i WSH, właścicielka Klubu Tańca www.klubtanca.pl, który od 19 lat jest liderem w przygotowaniach Pierwszego Tańca dla Młodych Wrocławian,
 • DJ Lamus - DJ Piotr Lamus z 24-letnim doświadczeniem w branży eventowo-weselnej i przeszłością w łódzkich rozglośniach radiowych. Zajmuje się organizacją zaplecza technicznego,  jak również prowadzeniem imprez i oprawa muzyczną. Strona techniczna eventu realizowana jest przez Estrada Piotr Lamus.

Po panelu tancerze przeprowadzą warsztaty tańca.

15:10

Panel tematyczny VI: PODRÓŻ POŚLUBNA - podróżnik, fotograf i projektant podróży Janusz Gałka o trendach podróżniczych wśród Par Młodych. Od ponad 20-lat promuje podróże pod marką premium Milesaway - autorskie wyprawy mają charakter eksperymentalny, a ich celem jest poznanie świata poprzez kontakt z lokalnymi społecznościami oraz projekty wspierające ochronę ginących gatunków. Od dwóch lat jest certyfikowanym rangerem w renomowanej południowoafrykańskiej organizacji FGASA, która zrzesza najlepszych przewodników safari w krajach południa Afryki. Jako jedyny przedstawiciel naszego kraju, jest regularnie zapraszany do udziału w najbardziej prestiżowych spotkaniach branży podróżniczej: We Are Africa (Kapsztad), Pure Life Experience (Marakesz), LE Miami i jako jeden z nielicznych na ILTM (Cannes). Milesaway jest również członkiem prestiżowej organizacji Traveller Made skupiającej agentów z całego świata promujących podróże przyjazne dla środowiska naturalnego lokalnych społeczności.

Konkurs!

W trakcie wydarzenia Open Wedding Day będziecie mieli możliwość wygrać voucher rabatowy na kwotę 10 000 zł! Voucher można wykorzystać na organizację wesela w Q Hotel Plus Wrocław Bielany do końca 2024 roku.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

O miejscu
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

O miejscu

Q Hotel Plus Wrocław Bielany to nowy hotel otwarty wiosną 2022 roku. Zlokalizowany jest przy ul. Szwedzkiej 7 w Bielanach Wrocławskich. Jest jednym z najbardziej funkcjonalnych obiektów konferencyjnych na Dolnym Śląsku, a także idealnym obiektem na organizację nowoczesnego wesela.

Znajdująca się na najwyższym piętrze Restauracja Tarasova zachwyci niejedną Parę Młodą wyjatkowym widokiem na panoramę Wrocławia i tarasem o powierzchni 280 m2.

Kontakt
Masz pytania?

Kontakt

Masz pytania związane z wydarzeniem? Nie wiesz, jak najlepiej do nas dojechać?
Skontaktuj się z organizatorami Open Wedding Day!

Magdalena Jaszowska
mjaszowska@qhotels.pl | +48 535 411 388

Bernadetta Skrzyszewska
bskrzyszewska@qhotels.pl | +48 534 126 500

Partnerzy

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij