Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Wystawa obrazów w Q Hotel Plus Wrocław

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. Wystawa obrazów w Q Hotel Plus Wrocław
01 lip 2016

Wystawa obrazów w Q Hotel Plus Wrocław

W Q Hotel Plus Wrocław do końca sierpnia można podziwiać wystawę czarno-białych, oryginalnych obrazów ukraińskiego artysty Vladyslava Reznychenko.

W dniach 23 czerwca - 31 sierpnia 2016r. w Q Hotel Plus Wrocław odbędzie się wystawa "Czarno-białe" Vladyslava Reznychenko. Na wystawę składają się monochromatyczne obrazy artysty, które charakteryzuje pełnia kreatywności, oryginalność i precyzja wykonania.

Vladyslav Reznychenko urodził się i dorastał na Ukrainie, w historycznej miejscowości Żółte Wody. Po ukończeniu moskiewskiej Szkoły Sztuk Pięknych, wrócił na Ukrainę, a później przeprowadził się do Polski. Obecnie cały swój czas poświęca sztuce, a wystawy jego prac były organizowane m.in. w Kijowie, Wilnie, Doniecku, Ługańsku, Dniepropietrowsku oraz Żółtych Wodach.

Ulubionym medium Reznychenko jest ołówek – nawet w jego obrazach olejnych widoczne jest naśladowanie techniki rysunkowej. Każde dzieło artysta zaczyna od szczegółu, więc to, co będzie ostatecznie przedstawione na płótnie, do samego końca pozostaje tajemnicą.

Wernisaż wystawy Vladyslawa Reznyczenko, w trakcie którego można było osobiście spotkać się i porozmawiać z artystą, odbył się w czwartek 23 czerwca  w Q Hotelu przy ul. Zaolziańskiej 2. Wstęp na wystawę przez cały okres jej trwania jest oczywiście wolny.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij