Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Wyróżnienie od HotelsCombined dla Q Hotel Kraków i Q Hotel Plus Kraków!

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. Wyróżnienie od HotelsCombined dla Q Hotel Kraków i Q Hotel Plus Kraków!
02 lis 2016

Wyróżnienie od HotelsCombined dla Q Hotel Kraków i Q Hotel Plus Kraków!

HotelsCombined wyróżniło nasze krakowskie hotele wśród najlepszych hoteli w Polsce.

Q Hotel Kraków otrzymał ogólną ocenę 9.21/10 na podstawie 884 opinii pozostawionych przez gości hotelowych.  Natomiast Q Hotel Plus Krakow może poszczycić się najwyższym poziomem zadowolenia gości hotelowych oraz ekspertów branży hotelarskiej, osiągając imponujący wynik 9.2/10 na podstawie 597 opinii. Co roku przyznawany jest certyfikat Recognition of Excellence dla 3% najlepszych hoteli na świecie. W tym roku po raz pierwszy do naszego plebiscytu włączone zostały obiekty noclegowe z terenu Polski, w tej prestiżowej grupie znalazły się Q Hotel Kraków i Q Hotel Plus Kraków.

HotelsCombined, metawyszukiwarka ofert hotelowych z siedzibą w Australii w sierpniu 2016 roku rozpoczęła rozległe badanie, uwzględniając różne typy obiektów noclegowych na terenie Polski. Analiza opierała się na zebraniu danych z milionów recenzji i opinii gości oraz wybraniu obiektów, zasługujących na oficjalne wyróżnienie za doskonałość świadczonych usług hotelarskich. Recognition of Excellence nie jest zwyczajnym rankingiem hoteli. Jest to grupa bezkonkurencyjnych obiektów noclegowych, wybranych na podstawie surowych kryteriów oceny. Żeby ubiegać się o to odznaczenie, obiekt musi spełniać następujące warunki:
  • w momencie przyznania wyróżnień dany hotel musi posiadać ocenę minimum 9.0/10 na podstawie co najmniej 100 opinii gości na HotelsCombined,
  • dział obsługi klienta nie odnotował żadnego poważnego problemu dotyczącego danego hotelu, nie zgłoszono żadnych nierozwiązanych kwestii, ani też powtarzających się skarg.
Co więcej, HotelsCombined przywiązuje bardzo dużą uwagę do jakości komunikacji z personelem hotelu jako dowód zaangażowania i rzetelności w zapewnienie szybkiej obsługi i dostarczenie wszystkich niezbędnych informacji. Nasze krakowskie hotele mogą poszczycić się najwyższym poziomem zadowolenia gości hotelowych oraz ekspertów branży hotelarskiej.
 
“Jesteśmy bardzo dumni ze współpracy z najlepszymi hotelami w Polsce, a Q Hotel Krakow z pewnością jest jednym z nich“ – stwierdził Łukasz Michta, market manager HotelsCombined Europy Środkowo-Wschodniej - “Kluczową cechą wyróżnienia Recognition of Excellence jest sposób, w jaki dane na temat hoteli są gromadzone i analizowane: wszystko zależy od opinii gościa hotelowego i jego doświadczeń związanych z pobytem w danym obiekcie noclegowym.”
 
 
 
Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij