Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Wspieramy koncert dla Huberta!

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. Wspieramy koncert dla Huberta!
02 gru 2016

Wspieramy koncert dla Huberta!

Jesteśmy partnerem organizowanego przez firmę Servier koncertu charytatywnego na rzecz Huberta.

Hubert to syn jednej z pracownic firmy Servier, która jest organizatorem tego wydarzenia. Chłopczyk urodził się z wadą kończyn górnych. Tylko operacja w USA może sprawić, że odzyska sprawność i będzie w przyszłości samodzielny. Mimo wsparcia i wielu działań firmy taka operacja jest bardzo kosztowna. Niestety w Europie nie ma specjalisty, który mógłby pomóc Hubertowii.  Hubert jest pod opieką fundacji, która będzie gromadzi środki na sfinansowanie zabiegu, działania te jednak nie są wystarczające. Firma Servier na własną rękę przeprowadza różne aktywności (m.in. koncerty), które pozwolą zebrać jak największą kwotę. 

Zbliżają się Święta, czas radości i niesienia bezinteresownej pomocy. Pomysłem, który firma chce zrealizować jest Świąteczny Koncert charytatywny dla Huberta. Sieć Q Hotel zaangażowała się w tę akcję i z wielką przyjemnością została partnerem tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że ufundowane przez nas nagrody okażą się atrakcyjne dla Gości i także wpłyną pozytywnie na frekwencję podcas koncertu.

Świąteczny Koncert dla Huberta będzie to koncert  zespołu Singin’ Birds, który zgodził się wystąpić charytatywnie. O instrumentalną oprawę zadbają: pianista Marcin Piękos, kontrabasista Jacek Kaliszewski, perkusista Marcin Marcel Piszczorowicz oraz sekcja dęta. Koncert odbędzie się 7 grudnia br. (czwartek), o godz. 19.00, w hotelu Mercure przy ul. Złotej 48/54 w Warszawie. Koncert będzie biletowany, a całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na konto Huberta.

Podczas koncertu odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród ufundowanych przez Darczyńców, a także aukcja charytatywna. Jeśli i Ty chciałbyś pomóc Hubertowi, napisz na koncert@enees.pl

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij