Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Aktualności

28 kwi 2020

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

W związku ze zmianami związanymi z koronawirusem SARS-CoV-2 publikujemy odpowiedzi na najczęsciej zadawane przez naszych Gości pytania.

Czy mogę zjeść śniadanie?
Tak, Twoje śniadanie będzie serwowane w przestrzeni restauracji przy zachowaniu minimum 2 metrowej odległości między osobami spożywającymi posiłek. Odstęp nie dotyczy osób razem mieszkających w pokoju.

 
Czy można korzystać z restauracji hotelowych i w jaki sposób?
Oczywiście możesz korzystać z naszej restauracji. Przy serwowaniu posiłków zachowywane są wszelkie środki ostrożności w tym zachowanie minimum 2 metrowej odległości między Gośćmi. Odstęp nie dotyczy rodzin lub osób pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.
 
Czy można zamówić lunch na wynos?
Istnieje taka możliwość, wystarczy odpowiednio wcześniej poinformować recepcję o chęci zamówienia lunchu na wynos.

Czy przed moim przyjazdem pokój zostanie odpowiednio zdezynfekowany?
Wszystkie pokoje są starannie sprzątane, dezynfekowane i ozonowane. Po wyjeździe staramy się objąć pokój jak najdłuższą kwarantanną zanim zameldujemy kolejnego Gościa. Ponadto w hotelu stale dezynfekowane są w określonych sekwencjach czasowych powierzchnie takie jak: panel z przyciskami w windzie, klamki, panel do przywołania windy za pomocą karty znajdujący się przed windą, blaty na barze oraz recepcji, fronty recepcji, a także inne powierzchnie.  

Czy mogę zarezerwować pobyt z rodziną?
Tak, od 4 maja nasze hotele otwierają się dla wszystkich Gości. Zapraszamy do rezerwacji pobytu bezpośrednio na naszej stronie z kodem QH15 zyskując 15%.


Co robi personel by zachować bezpieczeństwo podczas pracy i kontaktu z Gościem?
Przed przystąpieniem do pracy nasz personel poddawany jest pomiarowi temperatury oraz zakłada maski oraz rękawiczki ochronne. Zmodyfikowaliśmy również procesy i zadania, by zminimalizować kontakty pomiędzy pracownikami zapewniając im maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo w czasie prywatnym stara się unikać zbędnych kontaktów.


Czy w hotelu muszę przemieszczać się w maseczce?
Tak, zgodnie z obowiązującymi zaleceniami na dzień dzisiejszy prosimy, abyś miał swoją maseczkę i poruszał się w niej w przestrzeniach wspólnych.


Czy można odbyć kwarantannę w hotelu?
Niestety nie, po przyjeździe poprosimy Cię o wypełnienie ankiety na temat Twojego stanu zdrowia. Jeśli jesteś osobą objętą kwarantanną to niestety nie możesz jej u nas odbywać. Jeśli czujesz się źle i masz podwyższoną temperaturę, prosimy zrezygnuj z przyjazdu, gdyż nie będziemy mogli Cię ugościć.

Czy mogę korzystać ze strefy fitness?
Zgodnie z obowiązującymi zaleceniami strefa fitness na dzień dzisiejszy jest zamknięta.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij