Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Restauracja Qualita z kolejnym wyróżnieniem Gault&Millau Polska!

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. Restauracja Qualita z kolejnym wyróżnieniem Gault&Millau Polska!
01 gru 2016

Restauracja Qualita z kolejnym wyróżnieniem Gault&Millau Polska!

27 listopada w Łodzi odbyła się gala Gault&Millau, podczas której Restauracja Qualita otrzymała wyróżnienie.

Dokładnie rok temu, podczas zeszłorocznej gali Gault&Millau Polska Restauracja Qualita wraz ze swoim Szefem Kuchni Marcinem Dudkiem została wyróżniona jedną czapką tego prestiżowego przewodnika. W tym roku po raz kolejny zostaliśmy zaproszeni na galę. Odbyła się ona w niedzielę 27 listopada w Łodzi. Miło nam poinformować, że także tym razem otrzymaliśmy jedną czapkę przewodnika Gault&Millau Polska! To dla nas niezwykły zaszczyt, jednak wiemy, że jest to wyróżnienie w pełni zasłużone i gratulujemy całemu zespołowi Restauracji Qualita.

Na Gali swoją premierę miał oczywiście najnowszy żółty przewodnik. W tym roku w przewodniku znalazło się 460 restauracji, czyli aż o 220 więcej niż w pierwszej jego edycji. Umieszczono w nim także ponad 160 produktów regionalnych oraz miejsc w całym kraju, gdzie można je kupić.

Podczas niedzielnej gali wręczone zostały także nagrody w 5 kategoriach: Szef Kuchni Tradycyjnej, Kobieta Szef, Młody Talent, Szef Jutra i Szef Roku. W każdej kategorii było pięcioro nominowanych.

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij