Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Q Hotel partnerem wydarzenia MP Fast Date®!

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. Q Hotel partnerem wydarzenia MP Fast Date®!
03 lut 2017

Q Hotel partnerem wydarzenia MP Fast Date®!

Jesteśmy partnerem hotelowym wydarzenia MP Fast Date, które 3 lutego odbędzie się w ICE Krakow Congress Centre.

Już 3 lutego w ICE Kraków Congress Centre odbędzie się organizowane prze Meeting Planner wydarzenie MP Fast Date®. Q Hotel jest partnerem hotelowym tego wydarzenia i oczywiście będzie nas można na nim spotkać! MP Fast Date® to wydarzenie pozwalające nawiązać nowe relacje wszystkim organizatorom eventów, konferencji, wyjazdów motywacyjnych i szkoleń. 

Podczas indywidualnych, 15-minutowych spotkań z dostawcami z Polski i zagranicy organizatorzy wydarzeń będą mieli możliwość poznania nowych miejsc i rozwiązań eventowych. Nieodłącznym elementem wydarzenia jest wieczorna impreza integracyjna, która ma na celu wymianę zawodowych doświadczej w atmosferze nieco mniej formalnej niż zwykle.

W ramach wydarzenia uczestnicy sprawdzą potencjał eventowy naszego hotelu położonego najbliżej ICE Kraków Congress Centre, czyli Q Hotel Plus Kraków zarówno podczas site inspection, jaki i korzystając z noclegów.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij