Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Pierwsze urodziny Q Hotel Kraków i Q Hotel Plus Kraków

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. Pierwsze urodziny Q Hotel Kraków i Q Hotel Plus Kraków
10 kwi 2016

Pierwsze urodziny Q Hotel Kraków i Q Hotel Plus Kraków

10 kwietnia i 23 kwietnia to ważne dla nas daty. W te dni dokładnie rok temu zostały otwarte dwa z naszych hoteli - Q Hotel Plus Kraków i Q Hotel Kraków.

Dokładnie 10 kweietnia 2015 roku został otwarty Q Hotel Plus Kraków przy ul. Wygranej 6 w Krakowie. Od tamtej pory hotel przyjął setki gości indywidualnych, grup turystycznych i zorganizował wiele imprez okolicznościowych. Z kolei 23 kwietnia 2015 roku otwarty został trzygwiazdkowy obiekt przy ul. Radzikowskiego w Krakowie. 

Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym roku odwiedzili nasze hotele i przyczyniają się do naszego sukcesu - przede wszystkim dziękujemy naszym Gościom, partnerom, kotrahentom i pracownikom, a także przyjaciołom z innych hoteli sieci Q Hotels.

Z okazji urodzin Q Hotel Kraków przygotowuje niespodzianki dla swoich klientów, 23 kwietnia w hotelu na gości czekać będzie 10% rabat w restauracji oraz niespodzianki.Informacje na ten temat można śledzić na profilu Facebook hotelu.

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij