Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

Ostatki w Restauracji Questa

  1. Odkryj możliwości Q Hotel
  2. Ostatki w Restauracji Questa
03 lut 2017

Ostatki w Restauracji Questa

Organizowane przez Restaurację Questa imprezy cieszą się ogromną popularnością. 

Nie tak dawno odbyła się u nas Karnawałowa Noc Restauratorów, teraz przyszedł czas na imprezę z okazji zakończenia karnawału. "Zakończenie kanawału w rytmie Dancing Queen" odbędzie się w Restauracji Questa 25 lutego. Do wspólnej zabawy zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę pożegnać z nami karnawał w rytmie największych, dobrze znanych wszystkim przebojów. Bilety już można nabyć w Restauracji, a rezerwacje są możliwe także pod numerem telefonu +48 690 861 703 i adresem e-mail restauracja@qhotelwroclaw.pl (koszt biletu to 190,00 złotych od osoby).

Do dyspozycji Gości zostanie oddana cała Restauracja Questa, która zachwyca naszych Gości wyjątkową atmosferą i jest jednym z ich ulubionych miejsc na mapie Wrocławia. Szef Kuchni Grzegorz Pawlik przygotował na tę okazję specjalne menu składające się zarówno z live cookingu, dań serwowanych, jak i dań bufetowych. 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij