Pakiet rodzinny ze śniadaniem

  • Długość pobytu dowolna dł. pobytu
  • Wyżywienie BB - Śniadanie w cenie
Planujesz rodzinny wypad do Krakowa? Sprawdź nasz specjalny pakiet, zarezerwuj nocleg i poznaj atrakcje byłej polskiej stolicy oraz okolic!

Kraków to najpopularniejsze i najchętniej odwiedzane przez turystów polskie miasto. Jego piękna zabudowa, liczne zabytki oraz przepiękne położenie sprawiają, że Gród Kraka jest doskonałym wyborem dla każdego. Miasto oraz jego okolice oferują wiele atrakcji, dlatego wybraliśmy dla Was te najważniejsze.

Nasza propozycja zwiedzania:

- przejście z Barbakanu Drogą Królewską na Wawel

- zwiedzanie Zamku Królewskiego, wielowiekowej siedziby królów i symbolu polskiej państwowości. Zamek Królewski na Wawelu oferuje zwiedzanie m.in.: Smoczej Jamy, Baszty Sandomierskiej, Ogrodów Wawelu, Prywatnych Apartamentów Królewskich, Skarbca Koronnego i Zbrojowni, Reprezentacyjnych Komnat Królewskich.
https://wawel.krakow.pl/

- przejście ulica Kanoniczą i Grodzką do Rynku Głównego. Historia Rynku sięga XIII wieku - jest on największym (4 ha powierzchni) placem Krakowa, a także jednym z największych rynków w Europie.

- spacer po Rynku Głównym, w którego sąsiedztwie znajdują się ważne zabytki Krakowa, takie jak Kościół Mariacki, Sukiennice, Kościół św. Wojciecha, czy Wieża Ratuszowa. W 2010 roku otwarto oddział Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, Podziemia Rynku Głównego, do którego wejście znajduje się w Sukiennicach.
http://www.podziemiarynku.com/

- Kościół Mariacki. Ten jeden z największych i najważniejszych, po Katedrze Wawelskiej, kościołów Krakowa jest monumentalną, gotycką budowlą. Popularność wśród turystów wzbudza także hejnał, grany co godzinę z wieży mariackiej.
http://mariacki.com/

- Sukiennice - wspaniała atrakcja turystyczna. Na dole znajdują się stragany z biżuterią, rękodziełem i pamiątkami, natomiast piętro zajmują wystawy Galerii Polskiego Malarstwa i Rzeźby XIX wieku.

- zwiedzanie żydowskiej dzielnicy Kazimierz zaczynając od Synagogi Starej, Remu, Tempel i Kupa, przejście na Plac Nowy koniecznie z przerwą na słynne zapiekanki u Endziora.

- Fabryka Schindlera. Intencją Muzeum jest pokazanie dziejów fabryki przy ul. Lipowej. Bohaterstwo właściciela tego zakładu – Oskara Schindlera, przyczyniło się do uratowania ponad tysiąca Żydów od niechybnej zagłady.
https://www.muzeumkrakowa.pl/oddzialy/fabryka-schindlera

- Przejażdżka Trabantem i zwiedzanie Nowej Huty z Crazy Guides.
https://www.crazyguides.com/pl/wycieczka-nowa-huta

- Zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce, bezcennego zabytku kultury materialnej świata, wpisanego w 1978 roku na Pierwszą Listę Dziedzictwa UNESCO.
https://www.kopalnia.pl/

- Zwiedzanie Auschwitz – Birkenau. Muzeum znajduje się w miejscu byłego niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz-Birkenau.
http://www.auschwitz.org

Decydując się na nasz pakiet zyskujesz:

  • nocleg w komfortowych pokojach
  • bogate, serwowane śniadanie 
  • nieograniczony dostęp do Wi-Fi
Ważne informacje
Przyjazd od 15:00
Wyjazd do 12:00
Warunki anulacji

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 14 dni przed przyjazdem. W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa 100% wartości rezerwacji. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za pośrednictwem systemu płatności online.

Polityka względem dzieci

Dzieci w wieku do lat 3 nocują bezpłatnie jeżeli śpią na łóżku rodziców. Dzieci w wieku 3-12 liczone zgodnie z warunkami oferty. Dzieci powyżej 13 roku życia płacą pełną stawkę. 

Polityka względem zwierząt

Możliwość wprowadzenia zwierząt za dodatkową opłatą 60,00 PLN / doba.

Parking - informacje

Przy obiekcie znajduje się parking, z którego można skorzystać za dodatkową opłatą 30,00 PLN / doba lub 3,00 PLN / godzina. 

Święta w Krakowie

Święta w Krakowie

Q Hotel Kraków
od 199 /noc
Nocleg z aquaparkiem

Nocleg z aquaparkiem

Q Hotel Kraków
od 355 /noc
Pakiet dla dwojga z kolacją

Pakiet dla dwojga z kolacją

Q Hotel Kraków
od 359 /noc
Cena dnia ze śniadaniem

Cena dnia ze śniadaniem

Q Hotel Kraków
od 229 /noc
Hot deal ze śniadaniem

Hot deal ze śniadaniem

Q Hotel Kraków
od 214 /noc
Hot deal

Hot deal

Q Hotel Kraków
od 169 /noc
Cena dnia

Cena dnia

Q Hotel Kraków
od 199 /noc

Najniższa cena Rezerwując bezpośrednio otrzymujesz gwarancję oszczędności

Bezpieczeństwo Wszystkie rezerwacje dokonywane przez stronę są w pełni bezpieczne

Dopasowane oferty Tylko na naszej stronie masz dostęp do ofert niedostępnych u pośredników

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij