Hintergrund des Banners

Q HOTEL ZAPRASZA 15 stycznia 2023 ROKU NA Open Wedding Day!

Event o ślubnym charakterze
Dla narzeczonych i nie tylko

Event o ślubnym charakterze

15 stycznia 2023 roku w godzinach 10:00-16:00 w Q Hotel Plus Wrocław Bielany na ul. Szwedzkiej 7 odbędzie się wydarzenie Open Wedding Day!

Wydarzenie jest otwarte - może wziąć w nim udział każdy zainteresowany tematyką weselną. Zapraszamy przede wszystkim Narzeczonych oraz osoby pracujące w branży ślubnej.

 


Prowadzący Open Wedding Day

Wydarzenie poprowadzą dobrze znane wszystkim osobistości telewizyjne - Izabela Janachowska oraz Krzysztof Ibisz.

Izabela Janachowska

Dała się poznać szerszej publiczności jako tancerka programu "Taniec z gwiazdami", a także jedna z jego prowadzących. Podkreślić jednak należy, że jest ona przede wszystkim ekspertką z branży ślubnej i prowadzącą program "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". Zainspirowana pasją do tej tematyki założyła bloga Wedding Dream by Izabela Janachowska, na którym dzieli się z czytelnikami inspiracjami i poradami. Blog ten z czasem przerodził się w profesjonalny portal ślubny, a obecnie pod marką Wedding Dream kryje się również m.in. pierwszy ślubny Concept Store w Polsce oraz ślubny marketplace.

Krzysztof Ibisz 

Ikona polskiej telewizji, osobowość telewizyjna, której nie trzeba nikomu przedstawiać i konferansjer z ogromnym doświadczeniem. Zasłynął prowadzeniem programu "Czar par", a od 2000 roku związany jest z telewizją Polsat, na antenie którego prowadzi różnego rodzaju programy rozrywkowe, m.in. "Taniec z gwiazdami", czy liczne eventy oraz teleturnieje. Warto dodać, że nie jest to pierwszy raz, kiedy odwiedzi on Q Hotel Plus Wrocław Bielany - mieliśmy już przyjemność gościć Go podczas Gali otwarcia hotelu. 

Agenda

Open Wedding Day to duża dawka wiedzy, ślubnych inspiracji oraz możliwość poznania możliwości hotelu w zakresie organizacji wesel. W trakcie wydarzenia Goście będą mogli posłuchać paneli tematycznych na tematy związane z organizacją wesela. Wydarzenie poprowadzi Krzysztof Ibisz wraz z Izabelą Janachowską, która będzie moderować wybrane panele. To także świetna okazja do spotkania się z Gwiazdami oraz wymiany doświadczeń z innymi, przyszłymi Parami Młodymi.

Szczegółowy plan wydarzenia dostępny będzie niebawem.

10:00 Rozpoczęcie wydarzenia
  Panel tematyczny
  Panel tematyczny
  Panel tematyczny
  Panel tematyczny
16:00 Zakończenie wydarzenia

 

O miejscu
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

O miejscu

Q Hotel Plus Wrocław Bielany to nowy hotel otwarty wiosną 2022 roku. Jest jednym z najbardziej funkcjonalnych obiektów konferencyjnych na Dolnym Śląsku, a także idealnym obiektem na organizację nowoczesnego wesela.

Znajdująca się na najwyższym piętrze Restauracja Tarasova zachwyci niejedną Parę Młodą wyjatkowym widokiem na panoramę Wrocławia i tarasem o powierzchni 280 m2.

Newsletter

Melden Sie sich für unseren Newsletter an, um auf dem Laufenden zu sein!

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen