Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Podwójne Wyróżnienie Dla Gastronomii Q Hotel!

  1. Discover the possibilities of Q Hotel
  2. Podwójne Wyróżnienie Dla Gastronomii Q Hotel!
30 Nov 2017

Podwójne Wyróżnienie Dla Gastronomii Q Hotel!

Za nami premiera Żółtego Przewodnika Gault&Millau Polska 2018 – najbardziej rzetelnej mapy prezentującej najlepsze restauracje w naszym kraju. Nowe wydanie napawa nas szczególną dumą, w publikacji wśród 580 pozycji znalazło się aż dwóch przedstawicieli sieci Q Hotel! 

Wyróżnienie dla Restauracji Qualita dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem. Zlokalizowana na parterze Q Hotel Plus Kraków restauracja już nie pierwszy raz znalazła uznanie w oczach krytyków reprezentujących wydawnictwo. W tym roku, podobnie jak poprzednio, obiekt w którym pieczę nad gastronomią sprawuje Marcin Dudek, oprócz wyróżnienia obecnością w przewodniku, otrzymał także Czapkę Gault&Millau przyznawaną najlepszym restauracjom.

Drugi z obiektów należących do sieci Q Hotel – Questa, znalazła się natomiast wśród  32 gastronomi wyróżnionych we Wrocławiu. Wizytująca komisja  uznała, że restauracja w Q Hotel Plus Wrocław zasługuję na ocenę 10,5 punktu w 20-stopniowej skali.

Przewodnik Gault&Millau jest uznawany za jedno z najważniejszych źródeł informacji o tym, gdzie warto zjeść. Każdego roku zespół kilkunastu anonimowych inspektorów, będących przedstawicielami wydawnictwa, dokonuje skrupulatnej oceny ponad tysiąca miejsc w Polsce. Do przewodnika udaję się trafić połowie, co świadczy o ich wyjątkowości na tle konkurencji. 

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay up to date with us!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close