Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

3 pomysły jak spędzić Sylwestra

  1. Discover the possibilities of Q Hotel
  2. 3 pomysły jak spędzić Sylwestra
20 Dec 2017

3 pomysły jak spędzić Sylwestra

Dla wielu z nas Sylwester to wyjątkowy dzień. Coś się kończy, ale też coś się zaczyna, dlatego warto spędzić ten czas nie tylko w doborowym towarzystwie, lecz również w pięknym, pełnym atrakcji miejscu. Gdzie pojechać na Sylwestra? Tak jak w poprzednim roku najciekawszą ofertą kuszą nas największe miasta w Polsce.

 

#1 Ślunske larmo, czyli Sylwester w centrum miasta

Sylwester na Śląsku zawsze jest udany – wiedzą o tym wszyscy ci, którzy w ostatnich latach wybrali się do Katowic, żeby świętować nadejście Nowego Roku. Tak jak w poprzednich latach, w stolicy muzyki i węgla odbędzie się szalona impreza przy Spodku, w czasie której zagrają najpopularniejsze gwiazdy polskiej muzyki estradowej. To jednak nie jedyna opcja na spędzenie ostatniej nocy w 2017 roku.

Podczas katowickiej, sylwestrowej nocy otworem stanie przed Tobą wiele restauracji i barów. Bez względu na to, czy tę szczególną noc chciałbyś spędzić w towarzystwie nowoczesnej kuchni rodem z Azji, czy przy suto zastawionym stole w staropolskim stylu, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. A co z podziwianiem fajerwerków? Wybierz się na jeden z najwyższych szczytów Katowic – wzgórze Wandy lub hałdę w Kostuchnie.

#2 Syreni śpiew, czyli Sylwester na plaży

Uroczyście i elegancko czy swobodnie i casualowo? W Gdańsku wybór należy do Ciebie! Podobnie jak w poprzednich latach, możesz udać się na miejskiego Sylwestra na Targu Węglowym, gdzie uraczysz się fantastyczną muzyką, wspaniałym towarzystwem, a także kolorową rewią sztucznych ogni.

Chcesz obejrzeć najpiękniejszy w życiu pokaz fajerwerków? Mamy dla Ciebie radę  – udaj się na gdańskie molo. W tym miejscu zobaczysz wybuchy z Gdańska, ale także z Sopotu oraz Gdyni. Nagromadzenie świetlnych pióropuszy, niecodzienna atmosfera i bałtycka bryza sprawią, że sylwestrowa wizyta nad morzem na długo pozostanie w Twojej pamięci.

#3 Wyjechać, żeby jechać, czyli Sylwester w wagonie

A co jeżeli lubisz imprezy w nietypowych miejscach? W tym roku możesz udać się do Krakowa, by spędzić Sylwestra… w pociągu! Tak, tak, nie przejęzyczyliśmy się. Sylwester w pociągu to coroczna impreza organizowana przez Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Krakowie. Imprezowy skład wyrusza właśnie ze stolicy Małopolski, aby w tanecznym rytmie udać się do Zakopanego i z powrotem. Brzmi niewiarygodnie?

Sylwestrowy pociąg to impreza dla miłośników podróży par excellance. Każdy pasażer ma zapewnione kilka ciepłych posiłków, lampkę szampana o północy oraz, rzecz jasna, dostęp do tanecznego wagonu, w którym można szaleć bez wytchnienia aż do 5 rano, kiedy to pociąg zatrzyma się na stacji Kraków Główny. A kiedy już tam wróci, możesz oddać się noworocznemu odpoczynkowi w jednej z krakowskich restauracji lub kawiarni.

- - - - 

Bez względu na to, czy lubisz huczne imprezy na rynku, czy wolisz Sylwestra w kameralnym gronie, duże miasta zapewnią Ci niemal wszystko, czego potrzebujesz w tę szczególną noc. Możesz ją spędzić, tańcząc do upadłego lub rozmawiając po cichu z bliską Ci osobą przy lampce wina i podziwiając widoki za oknem. Wybierając podróż do jednego z największych miast w Polsce, zatrzymaj się w Q Hotel, gdzie przygotujesz się na wystrzałową imprezę, zaznasz odrobiny spokoju i zregenerujesz siły na początek nadchodzącego roku. Zapraszamy!

- - - - 

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay up to date with us!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close