Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
11 Feb 2020

TU SIĘ DZIEJE! Koncertowy luty w Krakowie

Druga połowa lutego w Krakowie tętni muzyką! Zadowoleni będą z pewnością fani muzyki filmowej, np. z Króla Lwa czy Piratów z Karaibów, ale również miłośnicy rocka, popu oraz folku. Wybraliśmy dla Was najciekawsze imprezy, które odbędą się już w najbliższych dniach!

 

The World of Hans Zimmer ponownie w Polsce

Już 13 lutego w TAURON Arena Kraków wystąpi jeden z najbardziej znanych i cenionych kompozytorów filmowych, zdobywca Oscara, Grammy i Złotego Globu – Hans Zimmer. Podczas niezwykłego widowiska zabrzmią największe przeboje muzyki filmowej znanej z: Króla Lwa, Piratów z Karaibów, Gladiatora czy Kodu Da Vinci, a to wszystko przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej i z oszałamiającą oprawą wizualną.

 

The Kelly Family powraca!

Fani The Kelly Family mogą być wniebowzięci – po ponad dekadzie, legendarny zespół powraca do wspólnego muzykowania i koncertowania! W ramach europejskiego tournée celebrującego 25-lecie wydania płyty „Over the Hump”, rodzina odwiedzi Polskę 14 lutego w krakowskiej TAURON Arenie i przypomni swoje największe przeboje z już 40-letniej historii.

 

The Australian Pink Floyd Show na jedynym koncercie w Polsce

The Australian Pink Floyd Show powraca z trasą All That You Feel 2020 World Tour, podczas której zaprezentuje największe hity z każdego etapu twórczości brytyjskiego zespołu Pink Floyd. Najnowocześniejsze efekty świetlne, lasery, olbrzymie, nadmuchiwane postacie, nieskazitelny dźwięk i niesamowite brzmienie na żywo – wszystko to zobaczycie już 25 lutego w krakowskiej TAURON Arenie.

 

Maluma – kolumbijski wokalista ponownie w Polsce

Po niespełna czterech miesiącach od zagrania pierwszego koncertu w Polsce organizatorzy poinformowali, że kolumbijski piosenkarz ponownie wystąpi w naszym kraju! 28 lutego polscy wielbiciele artysty po raz kolejny będą mieli okazję, by usłyszeć swojego idola na żywo. Zdobywca latynoskiej wersji nagrody Grammy wystąpi w TAURON Arena Kraków podczas tournée promującego najnowszy album – 11:11.

 

Udanej zabawy!

 

Nie masz gdzie się zatrzymać? Zarezerwuj pokój z 15% rabatem lub skorzystaj z wyjątkowych hot deals i pakietów pobytowych w:
- Q Hotel Plus Kraków: www.qhotels.pl/hotel-krakow-centrum/pakiety lub
- Q Hotel Kraków: www.qhotels.pl/hotel-krakow-bronowice/pakiety 

 

 

 

 

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay up to date with us!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close