Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice
06 Nov 2019

4 powody, dla których w Gdańsku odpoczniesz tak, jak nigdy wcześniej

Jesteśmy ostatnimi osobami, które mogłyby odwodzić Cię od zwiedzania Gdańska - dla nas to najpiękniejsze miasto w Polsce. Ale wiemy, że nie zawsze Twój przyjazd zbiegnie się z dobrą pogodą, szczególnie o tej porze roku. Dlatego zapewniamy, że nawet jeśli nie ruszysz się z Q Hotel Grand Cru Gdańsk, uznasz swój pobyt za naprawdę udany!

Komfort i design

Q Hotel Grand Cru Gdańsk to nowoczesny design z ceglanymi elementami, tak dobrze znanymi z okolicznych ulic. Upewniliśmy się, że to unikalne połączenie będzie też widoczne w naszych pokojach. Mamy ich 50, co gwarantuje Ci spokój i kameralność pobytu, a każdy pokój na pewno zachwyci Cię swoją oryginalnością, wygodą i wyposażeniem.

Najlepsze śniadania

Śniadania w Q Hotel Grand Cru Gdańsk są uwielbiane przez naszych gości. Znajdziesz tu bogato zastawiony lokalnymi produktami, świeżymi ziołami, warzywami i owocami "Stół od Natury", przygotowane przez naszą dietetyczkę zdrowe i pyszne propozycje posiłków, polskie superfoods, kiszonki, świeże ryby, ogromny wybór serów, mięs i wędlin, świeżo wyciskane autorskie mieszanki soków, pachnące, świeże pieczywo i słodkości. 

Relaks

Nie musisz się ruszać z hotelu, żeby być aktywnym. W Q Hotel Grand Cru Gdańsk znajdziesz nowoczesną siłownię, która pozwoli Ci zachować dobrą formę, a w hotelowej saunie zrelaksujesz się po wysiłku. 

Uczta dla podniebienia

W klimatycznej piwniczce Q Hotel Grand Cru Gdańsk znajduje się elegancka Restauracja Grand Cru, która przyciąga Gości wykwintnymi potrawami przygotowywanymi według autorskich receptur oraz bogatą ofertą win z najróżniejszych zakątków świata. Szef Kuchni Tomasz Król tworząc menu oraz Sommelier komponując kartę win zadbali o to, aby każda wizyta była dla naszych Gości niezapomnianym przeżyciem. 

Przekonany? Skorzystaj z 15% rabatu podczas rezerwacji lub z promocyjnego pakietu „Jesień w Q Hotel”.  

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay up to date with us!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close