O nas

Q Hotel to młoda, dynamicznie rozwijająca się sieć hoteli. Do naszej hotelowej rodziny należą dwa hotele mieszczące się w Krakowie oraz hotele we Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach.

Do Q Hotel należą cztery czterogwiazdkowe hotele – znajdujący się w Krakowie tuż obok Ice Cracow Congress Centre Q Hotel Plus Kraków, wrocławski Q Hotel Plus Wrocław,klimatyczny Q Hotel Grand Cru w Gdańsku, oraz otwart w maju 2017 roku Q Hotel Plus Katowice. Oferujemy Państwu także trzygwiazdkowy obiekt Q Hotel Kraków przy ul. Radzikowskiego w Krakowie.

Naszym celem jest sprawianie, by pobyt w naszych hotelach był dla Państwa niezwykłym doświadczeniem. Wpływ na nie mają mieć nowoczesny wygląd naszych hoteli, ich wyposażenie, komfort pobytu, świetna obsługa oraz zaplecze gastronomiczne z utytułowanymi Szefami Kuchni na czele. Pobyt w naszych hotelach z uwagi na ich lokalizacje okazuje się wyjątkowy dla gości przybywających do Krakowa, Wrocławia i Gdańska w celach zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.

Aktualnie sieć jest zainteresowana rozwojem na terenie całego kraju i aktywnie poszukuje możliwości w zakresie inwestycji - kolejny obiekt ma powstać w Warszawie.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij