O nas

Q Hotel to młoda, dynamicznie rozwijająca się sieć hoteli. Do naszej hotelowej rodziny należą dwa hotele mieszczące się w Krakowie oraz hotele we Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach.

Do naszej sieci należą 4 czterogwiazdkowe hotele – znajdujący się w Krakowie, tuż obok Ice Kraków Congress Centre Q Hotel Plus Kraków, położony w centrum Wrocławia Q Hotel Plus Wrocław, klimatyczny, zloklizowany nad samą Motławą Q Hotel Grand Cru w Gdańsku, oraz otwarty w maju 2017 roku Q Hotel Plus Katowice. Oferujemy Państwu także trzygwiazdkowy obiekt Q Hotel Kraków zlokalizowany przy ul. Radzikowskiego w Krakowie.

Nasz cel to sprawić, by pobyt w naszych hotelach był dla Państwa niezwykłym doświadczeniem. Wpływ na to ma mieć nowoczesny wygląd obiektów, ich wyposażenie, świetna obsługa oraz zaplecze gastronomiczne tworzone we współpracy z utytułowanymi Szefami Kuchni. Ze względu na swoją lokalizację, nasze hotele okazują się świetnym wyborem zarówno dla gości biznesowych jak i klientów indywidulanych, którzy odwiedzają Kraków, Gdańsk, Wrocław czy Katowice. 

Aktualnie sieć jest zainteresowana rozwojem na terenie całego kraju i aktywnie poszukuje możliwości w zakresie inwestycji - według dalszych planów, kolejny obiekt powstanie w Warszawie.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij