O nas

Q Hotel to młoda, dynamicznie rozwijająca się sieć hoteli. Do naszej hotelowej rodziny należą dwa hotele mieszczące się w Krakowie oraz hotel we Wrocławiu i Gdańsku, a wkrótce dołączy do niej kolejny obiekt w Katowicach (otwarcie wiosną 2017 roku), który bez wątpienia nie będzie ostatnim obiektem należącym do sieci Q Hotel w Polsce.

Do Q Hotel należą trzy czterogwiazdkowe hotele – znajdujący się w Krakowie tuż obok Ice Cracow Congress Centre Q Hotel Plus Kraków, wrocławski Q Hotel Plus Wrocław oraz klimatyczny Q Hotel Grand Cru w Gdańsku. Oferujemy Państwu także trzygwiazdkowy obiekt Q Hotel Kraków przy ul. Radzikowskiego w Krakowie.

Naszym celem jest sprawianie, by pobyt w naszych hotelach był dla Państwa niezwykłym doświadczeniem. Wpływ na nie mają mieć nowoczesny wygląd naszych hoteli, ich wyposażenie, komfort pobytu, świetna obsługa oraz zaplecze gastronomiczne z utytułowanymi Szefami Kuchni na czele. Pobyt w naszych hotelach z uwagi na ich lokalizacje okazuje się wyjątkowy dla gości przybywających do Krakowa, Wrocławia i Gdańska w celach zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.

WJuż wosną 2017 zaprosimy Państwa do nowego obiektu sieci Q Hotel. Będzie to czterogwiazdkowy, 120-pokojowy Q Hotel Plus Katowice usytuowany tuż obok katowickiego Dworca Głównego.  Aktualnie sieć jest zainteresowana rozwojem na terenie całego kraju - aktywnie poszukuje możliwości w zakresie inwestycji i rozwoju między innymi w Warszawie.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij