Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Wyjątkowi Goście w Q Hotel Plus Kraków

  1. Discover the possibilities of Q Hotel
  2. Wyjątkowi Goście w Q Hotel Plus Kraków
10 Nov 2017

Wyjątkowi Goście w Q Hotel Plus Kraków

Zajęcia kulinarne w Restauracji Qualita, zwiedzanie hotelu oraz możliwość zapoznania się z pracą na stanowiskach hotelowego personelu to główne atrakcję, które czekały na dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łowiczu w trakcie wizyty w Q Hotel Plus Kraków. 

Pięcioosobowa grupa wraz z opiekunami gościła w naszym krakowskim hotelu w ostatnich dniach października. W tym czasie, oprócz wycieczki po zabytkach Krakowa, takich jak Zamek Królewski na Wawelu, Stare Miasto, czy Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema, dzieci mogły zwiedzić także hotel i poznać jak wygląda praca na stanowiskach portiera, recepcjonisty, a także pokojowej.

-Pierwszy raz jestem w takim hotelu i jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem. Wszystko mi się tu bardzo podoba, pokoje, restauracja, recepcja, a także bar hotelowy – mówi Edyta. 

Wśród wszystkich przygotowanych atrakcji największy entuzjazm wywołały zajęcia kulinarne, podczas których nasi mali goście mogli przez krótki czas wcielić się w rolę członków zespołu Restauracji Qualita. Dziewczynki miały okazję by podejrzeć pracę kucharzy, a także samodzielnie odkryć swoje talenty kulinarne, biorąc udział w przygotowaniu różnych potrawy. 

-Chciałabym w przyszłości pracować w takiej restauracji. Byłoby naprawdę super zostać kucharzem, a może nawet szefem kuchni i móc przygotowywać pyszne potrawy dla gości – podsumowuje Patrycja. 

Było nam niezwykle miło gościć całą grupę w naszym hotelu. Mamy nadzieję, że w przyszłości jeszcze nas odwiedzicie. Może tym razem w jednym z naszych obiektów w Katowicach, Wrocławiu albo Gdańsku? 

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay up to date with us!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close