Restauracje na każdą okazję

Wyśmienita kuchnia Q Hotel Plus Wrocław Bielany

W Hotelu dostępne są trzy niezależne restauracje, mogące pomieścić łącznie ponad 500 osób. Przy wejściu głównym znajdują się Restauracja śniadaniowa i Restauracja à la carte, oferujące wyśmienite jedzenie i swobodna atmosferę. Na VI piętrze zlokalizowana jest restauracja tarasowa VIP Q Lounge będąca połączeniem obiektu gastronomicznego z punktem widokowym, oferująca organizację wydarzeń okolicznościowych z panoramą Wrocławia w tle.

Restauracja Śniadaniowa

Zobacz jak przygotowujemy Twoje śniadanie

Na śniadania zapraszamy do naszej restauracji śniadaniowej, gdzie wspólnie z dietetyk Eweliną Fabisiak przygotowaliśmy projekt „Stoły od natury” w postaci bogatego bufetu ciepłego oraz zimnego. Dodatkowo wszystkie dania gorące przygotowywane będą na oczach Gości w strefie live cooking.  

Restauracja A la cartè

Spróbuj wyśmienitych dań kuchni fusion

Ze względu na swój sportowy charakter restauracja a la carte jest doskonałym miejscem na świętowanie wszelkiego rodzaju wydarzeń kulturalno-sportowych, gdzie Goście mogą spróbować kuchni meksykańsko-amerykańskiej. Do restauracji dołączony jest również taras naziemny, pozwalający cieszyć sie smacznym posiłkiem na świezym powietrzu. 

Restauracja Tarasova

Posiłek z widokiem na panoramę Wrocławia

Mieszcząca się na szóstym piętrze hotelu restauracja, to 430m2 w pełni konfigurowalnej przestrzeni, sprawdzającej się tak dla konferencji i wieczornych bankietów, jak i dla koncertów muzycznych i popołudniowych chilloutów. Dedykowana kuchnia, w pełni wyposażony bar, 280 m2 tarasu oraz nowoczesne wyposażenie techniczne umożliwi realizację wszelkiego rodzaju wydarzeń kulturalno-sportowych lub okolicznościowych. 

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay up to date with us!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close