Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Wrocław na sportowo - jak aktywnie spędzić weekend w tym mieście?

  1. Entdecken Sie die Möglichkeiten von Q Hotel
  2. Wrocław na sportowo - jak aktywnie spędzić weekend w tym mieście?
06 März 2019

Wrocław na sportowo - jak aktywnie spędzić weekend w tym mieście?

Wrocław to nie tylko zabytki, stare budowle, muzea, rzeźby i… krasnale. To nowoczesne miasto, które może zapewnić rozrywkę na najwyższym poziomie – dla każdego! W tym artykule przyjrzymy się aktywnościom sportowym, którym można się oddawać w stolicy Dolnego Śląska. Sprawdź, dokąd warto się wybrać podczas weekendu we Wrocławiu.

Park Linowy Opatowicka

7 różnych tras, których łączna długość wynosi 1007 metrów. Ponad 110 przeszkód na powierzchni 3 hektarów. Dodajmy do tego niezapomniane wrażenia, emocje i zacieśnianie więzi z rodziną czy przyjaciółmi. Tak, w dużym skrócie, prezentuje się wrocławski park linowy, który mieści się na Wyspie Opatowickiej. Jeśli planujesz odwiedzić to wyjątkowe miejsce po raz pierwszy, nie przejmuj się brakiem małpiej sprawności – instruktorzy wszystko Ci wytłumaczą.

Wyspa Opatowicka, zwana także Wyspą Miłości, to nie tylko park linowy. Po godzinach intensywnej wspinaczki możesz odpocząć w otoczeniu zachwycającej zieleni i podziwiać Odrę.

Szczegóły - opatowicka.pl.

Parki Trampolin

Parków Trampolin we Wrocławiu jest kilka. Bez względu na to, który wybierzesz, czekają Cię całe godziny wyśmienitej zabawy. Wbrew pozorom nie znajdziesz na nich wyłącznie trampolin. To także możliwość wspinaczki czy nietypowych zajęć fitness. Najmłodszym z kolei zapewne przypadną do gustu baseny z gąbkami.

Szczegóły - jumpworld.pl/wroclaw, jumphall.pl lub wroclaw.gojump.pl.

Aquapark

Miłośnikom sportów wodnych i relaksu w saunie polecamy odwiedzić wrocławski Aquapark. Baseny zewnętrzne i wewnętrzne, brodziki dla najmłodszych, zjeżdżalnie, jacuzzi, łaźnie parowe, sauny, a nawet siłownia i wiele, wiele innych – tak przedstawia się oferta tego wodnego królestwa w stolicy Dolnego Śląska. Miejsce idealne zarówno na rodzinną wycieczkę, jak i zwariowany wypad ze znajomymi.

Szczegóły - aquapark.wroc.pl.

Laser Tag

Laser Tag to przepis na doskonałą zabawę i mniej bolesna alternatywa dla paintballa. To innowacyjny symulator walki, który nie przyczynia się do powstania siniaków czy opuchlizny. Zamiast kulek z farbą, celuje się bowiem… podczerwienią. Gracze dostają atrapę broni i specjalne kamizelki, wyposażone w czujniki, rejestrujące trafienia. Zabawa jest przednia i w pełni bezpieczna, dlatego grać w laser tag mogą nawet dzieci.

Szczegóły - kwateraglowna.pl.

A jeśli masz ochotę na odrobinę adrenaliny – może tunel aerodynamiczny?

Marzyłeś kiedyś o lataniu? We Wrocławiu będziesz miał okazję spełnić to marzenie – i wcale nie oznacza to skakania ze spadochronem. Mamy inną propozycję - lot w tunelu aerodynamicznym, który odpowiada długością dwóm skokom spadochronowym z wysokości 4000 m! Bez obaw – wcześniej zostaniesz odpowiednio przeszkolony, a nad Twoim bezpieczeństwem będą czuwać profesjonalni instruktorzy.

Niesamowite emocje i możliwość unoszenia się w powietrzu - to wszystko czeka na Ciebie w Mirosławicach pod Wrocławiem. Szczegóły - speedfly.pl.

---

Podróż niejedno ma imię – wiemy, że składa się na nią znacznie więcej niż wycieczki po muzeach. Mamy nadzieję, że nasze podpowiedzi urozmaicą Twoją następną wizytę we Wrocławiu. Będziemy na Ciebie czekać w Q Hotel Plus Wrocław.

Newsletter

Melden Sie sich für unseren Newsletter an, um auf dem Laufenden zu sein!

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen