Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Poznaj nasze restauracje. Zobacz, jakie wyjątkowe dania możemy Ci zaproponować

  1. Entdecken Sie die Möglichkeiten von Q Hotel
  2. Poznaj nasze restauracje. Zobacz, jakie wyjątkowe dania możemy Ci zaproponować
10 Okt. 2018

Poznaj nasze restauracje. Zobacz, jakie wyjątkowe dania możemy Ci zaproponować

Chcemy, aby nasi goście czuli się u nas jak w domu. Właśnie dlatego dbamy nie tylko o ich komfortowy pobyt i nocleg w nowoczesnych wnętrzach, ale także o ich podniebienia. Sieć Q Hotel to bowiem nie tylko hotele, ale także restauracje, w których dania serwują wybitni szefowie kuchni. Przedstawiamy wszystkie z nich w poniższym artykule.

1. Restauracja Questa we Wrocławiu

Restauracja Questa to idealna propozycja dla miłośników kuchni europejskiej. Szef kuchni zadbał o różnorodne menu, w którym można znaleźć zarówno tradycyjne polskie potrawy, jak i dania o nieco bardziej egzotycznym smaku. Wizyta w restauracji Questa to także okazja do skosztowania pysznych posiłków przygotowanych w oparciu o produkty sezonowe. A to wszystko w nowoczesnym, przestronnym wnętrzu, które uzupełnia lobby bar.

Dowiedz się więcej - qhotels.pl/restauracja-questa.

2. SmaQ Food & Wine w Katowicach

SmaQ Food & Wine to restauracja mieszcząca się w ścisłym centrum Katowic. Tamtejszy szef kuchni, Arkadiusz Gawron, skomponował wyjątkowe menu, które łączy tradycyjne śląskie smaki ze współczesnymi upodobaniami kulinarnymi. Podobnie jak we wrocławskiej Queście, stały jadłospis wzbogacany jest o dania typowo sezonowe. Wspomnimy także, że w 2018 roku restauracja SmaQ Food & Wine uzyskała certyfikat Szlaku Kulinarnego „Śląskie smaki”, co potwierdza wysokie walory smakowe przygotowywanych tam tradycyjnych dań.

Jak wszystkie restauracje sieci Q Hotel, SmaQ Food & Wine charakteryzuje się oryginalnym designem, który tworzy nowoczesne i eleganckie wnętrze.

Zapraszamy po więcej szczegółów - qhotels.pl/ smaq-food-and-wine.

3. Restauracja Qualita w Krakowie

Restauracja Qualita jest godna uwagi zarówno ze względu na swoje nietuzinkowe menu, jak i dogodną lokalizację. Towarzystwo Centrum Kongresowego ICE sprawia, że chętnie odwiedzają ją zarówno goście naszego hotelu, jak i turyści oraz mieszkańcy Krakowa. Menu, w którym dominują tradycyjne polskie dania, stworzył doświadczony szef kuchni Marcin Dudek. Karta jest aktualizowana co kwartał, a jej dopełnienie stanowią sezonowe dania przygotowywane w oparciu aktualne trendy. Dzięki temu menu restauracji Qualita spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Wyróżnienie żółtą czapką Gault & Millau oraz rekomendacja Slow Food to najlepsze dowody na to, że zarówno smak dań, jak i atmosfera restauracji Qualita są wyjątkowe, o czym warto przekonać się osobiście!

Sprawdź menu i zarezerwuj stolik – qhotels.pl/restauracja-qualita.

4. Restauracja Grand Cru w Gdańsku

Wizyta w gdańskiej restauracji Grand Cru to idealny przepis na udany wieczór. Lokal mieści się w urokliwej piwniczce, a dopełnieniem serwowanych tam dań jest ogromny wybór win. Menu restauracji zostało opracowane w oparciu o najnowsze trendy kulinarne z poszanowaniem dla lokalnych tradycji – głównym składnikiem wielu potraw są ryby bałtyckie. Dopełnieniem stałej karty dań są wkładki dedykowane obowiązującym aktualnie trendom kulinarnym. Zapewniamy, że wszystkie dania są przygotowane na bazie najwyższej jakości produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców.

Więcej informacji - qhotels.pl/restauracja-grand-cru.

5. SmaQ Brasserie w Krakowie

Restauracja SmaQ Brasserie mieści się w krakowskich Bronowicach. To idealna lokalizacja dla klientów biznesowych jak i rodzin, które chcą zjeść smaczny weekendowy obiad. W restauracji serwowane są tradycyjne polskie dania – można zjeść tu żurek, pierogi oraz schabowego z ziemniakami. Obok nich znajdziemy także bardziej uniwersalne propozycje jak makarony czy burgery. Do przyrządzania wszystkich potraw używamy wyłącznie świeżych i wysokiej klasy produktów. Ogromną zaletą restauracji SmaQ Brasserie jest również fakt, że jej wystrój jest równie atrakcyjny co karta dań.

Sprawdź więcej szczegółów - qhotels.pl/smaq-brasserie.

Zapraszamy do naszych restauracji miłośników dobrego smaku i profesjonalnej obsługi kelnerskiej!
Z radością powitamy w naszych lokalach nie tylko gości naszych hoteli, ale wszystkie osoby żądne nowych doznań kulinarnych.

Newsletter

Melden Sie sich für unseren Newsletter an, um auf dem Laufenden zu sein!

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen