Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Wyjątkowi Goście w Q Hotel Plus Kraków

  1. Entdecken Sie die Möglichkeiten von Q Hotel
  2. Wyjątkowi Goście w Q Hotel Plus Kraków
10 Nov. 2017

Wyjątkowi Goście w Q Hotel Plus Kraków

Zajęcia kulinarne w Restauracji Qualita, zwiedzanie hotelu oraz możliwość zapoznania się z pracą na stanowiskach hotelowego personelu to główne atrakcję, które czekały na dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łowiczu w trakcie wizyty w Q Hotel Plus Kraków. 

Pięcioosobowa grupa wraz z opiekunami gościła w naszym krakowskim hotelu w ostatnich dniach października. W tym czasie, oprócz wycieczki po zabytkach Krakowa, takich jak Zamek Królewski na Wawelu, Stare Miasto, czy Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema, dzieci mogły zwiedzić także hotel i poznać jak wygląda praca na stanowiskach portiera, recepcjonisty, a także pokojowej.

-Pierwszy raz jestem w takim hotelu i jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem. Wszystko mi się tu bardzo podoba, pokoje, restauracja, recepcja, a także bar hotelowy – mówi Edyta. 

Wśród wszystkich przygotowanych atrakcji największy entuzjazm wywołały zajęcia kulinarne, podczas których nasi mali goście mogli przez krótki czas wcielić się w rolę członków zespołu Restauracji Qualita. Dziewczynki miały okazję by podejrzeć pracę kucharzy, a także samodzielnie odkryć swoje talenty kulinarne, biorąc udział w przygotowaniu różnych potrawy. 

-Chciałabym w przyszłości pracować w takiej restauracji. Byłoby naprawdę super zostać kucharzem, a może nawet szefem kuchni i móc przygotowywać pyszne potrawy dla gości – podsumowuje Patrycja. 

Było nam niezwykle miło gościć całą grupę w naszym hotelu. Mamy nadzieję, że w przyszłości jeszcze nas odwiedzicie. Może tym razem w jednym z naszych obiektów w Katowicach, Wrocławiu albo Gdańsku? 

Newsletter

Melden Sie sich für unseren Newsletter an, um auf dem Laufenden zu sein!

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen