Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Restauracja Qualita w finale konkursu Wine & Food Noble Night!

  1. Entdecken Sie die Möglichkeiten von Q Hotel
  2. Restauracja Qualita w finale konkursu Wine & Food Noble Night!
02 Sept. 2016

Restauracja Qualita w finale konkursu Wine & Food Noble Night!

Wine & Food Noble Night to jedyny taki w Polsce wieczór wyrafinowanej kuchni i wina. Restauracja Qualita weźmie udział w 9. edycji. 

Odbywający się co rok we wrześniu finał konkursu Wine & Food Noble Night to rywalizacja 12 restauracji z całego kraju, reprezentowanych przez swoich Szefów Kuchni wraz z sześcioosobowymi zespołami.  Konkursowym zadaniem jest przygotowanie w trakcie wieczoru oryginalnych, autorskich: przystawki i dania głównego, spośród których publiczność oraz jury profesjonalne wyłonią i nagrodzą najlepsze w każdej z dwóch kategorii.

Restauracja Qualita wraz ze swoim Szefem Kuchni Marcinem Dudkiem bierze udział w 9. edycji konkursu. Jesteśmy dumni, że nasza Restauracja znalazła się w tak prestiżowym konkursie i wyjątkowym gronie.

Zadanie postawione przed Szefami Kuchni nie jest jest łatwe, ponieważ wszystkie przygotowywane dania powstawać będą na oczach zgromadzonych na gali Gości. Zespoły restauracyjne będą pracować w starannie zaaranżowanych osobnych pomieszczeniach, w których jedna ze ścian będzie transparentna - pozwoli to na obserwowanie Szefów przy pracy. Z kolei Goście będą przebywac w eleganckiej sali zaaranżowanej na imponujących rozmiarów Restaurację. Będą w niej odbywać się degustacje konkursowych potraw.

Całość skomponowanego na ten wieczór menu oceniana będzie przez jury złożone z uznanych Szefów Kuchni i innych przedstawicieli branży gastronomicznej - będą oni kosztować dania konkursowe nie wiedząc, od którego z zespołów konkursowych pochodzą. Gala finałowa będzie miała miejsce 17 września.

Newsletter

Melden Sie sich für unseren Newsletter an, um auf dem Laufenden zu sein!

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen