Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

Podwójne Wyróżnienie Dla Gastronomii Q Hotel!

  1. Entdecken Sie die Möglichkeiten von Q Hotel
  2. Podwójne Wyróżnienie Dla Gastronomii Q Hotel!
30 Nov. 2017

Podwójne Wyróżnienie Dla Gastronomii Q Hotel!

Za nami premiera Żółtego Przewodnika Gault&Millau Polska 2018 – najbardziej rzetelnej mapy prezentującej najlepsze restauracje w naszym kraju. Nowe wydanie napawa nas szczególną dumą, w publikacji wśród 580 pozycji znalazło się aż dwóch przedstawicieli sieci Q Hotel! 

Wyróżnienie dla Restauracji Qualita dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem. Zlokalizowana na parterze Q Hotel Plus Kraków restauracja już nie pierwszy raz znalazła uznanie w oczach krytyków reprezentujących wydawnictwo. W tym roku, podobnie jak poprzednio, obiekt w którym pieczę nad gastronomią sprawuje Marcin Dudek, oprócz wyróżnienia obecnością w przewodniku, otrzymał także Czapkę Gault&Millau przyznawaną najlepszym restauracjom.

Drugi z obiektów należących do sieci Q Hotel – Questa, znalazła się natomiast wśród  32 gastronomi wyróżnionych we Wrocławiu. Wizytująca komisja  uznała, że restauracja w Q Hotel Plus Wrocław zasługuję na ocenę 10,5 punktu w 20-stopniowej skali.

Przewodnik Gault&Millau jest uznawany za jedno z najważniejszych źródeł informacji o tym, gdzie warto zjeść. Każdego roku zespół kilkunastu anonimowych inspektorów, będących przedstawicielami wydawnictwa, dokonuje skrupulatnej oceny ponad tysiąca miejsc w Polsce. Do przewodnika udaję się trafić połowie, co świadczy o ich wyjątkowości na tle konkurencji. 

Newsletter

Melden Sie sich für unseren Newsletter an, um auf dem Laufenden zu sein!

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen