Q Hotel Plus Wrocław
Q Hotel Kraków
Q Hotel Plus Kraków
Q Hotel Grand Cru Gdańsk
Q Hotel Plus Katowice

"Europa na widelcu 2016"

05 Juni 2016

"Europa na widelcu 2016"

Już po raz ósmy Biuro Promocji Miasta i Turystyki, Robert Makłowicz i Piotr Bikont zaprosili do wspólnego biesiadowania na wrocławskim rynku w dniach 3-4 czerwca 2016. Także i my braliśmy udział w tym wydarzeniu.

Po raz pierwszy europejska biesiada odbyła się 4 czerwca 2009 roku. Wszystkim tak zasmakował ten sposób obchodów, że impreza na stałe zagościła w miejskim kalendarzu. W tym roku menu była wyjątkowa, bo okazja także była wyjątkowa – Wrocław nosi tytuł Europejskiej Stolicy Kultury! Skosztować można było zarówno kuchni wrocławskiej, jak i kuchni innych miast, które nosiły to zaszczytne miano. Od 1 do 5 czerwca można było skosztować i kupić produkty regionalne. W tym samym terminie odbywały się także targi książki kulinarnej. 

Szef Kuchni Restauracji Qualita Marcin Dudek oraz Szef Kuchni Restauracji Questa Grzegorz Pawli także zagościli we Wrocławu na czas "Europy na widelcu". Przygotowywali regionalne, małopolskie specjały, między innymi maczankę krakowską, flaczki i sernik krakowski. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.

 

 

 

Newsletter

Melden Sie sich für unseren Newsletter an, um auf dem Laufenden zu sein!

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen