Kraków
ul. Wygrana 6
+48 12 333 40 20

Promocje Q Hotel

Śniadania

Śniadania, to nasza wizytówka...

Szef Kuchni Restauracji Qualita Marcin Dudek zaprasza na pyszne śniadania w postaci bogatego bufetu, które dostępne są zarówno dla Gości naszego hotelu jak i osób nienocujących w obiekcie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6:30 - 10.30.

W trakcie śniadań można skosztować wielu lokalnych specjałów. Na naszych bufetach pojawia się blisko 100 różnych produktów, z których nasi Goście mogą stworzyć własną, unikalną kompozycję śniadaniową.

 

Zdrowy "Stół od natury"

Sieć Q Hotel nawiązała współpracę z dietetyczką i restauratorką Eweliną Fabisiak, efektem której jest wzbogacenie bufetów śniadaniowych o zdrowe produkty wspierające organizm. Poza standardowymi produktami, na naszych śniadaniach znajdziesz:

  • Polskie superfoods, takie jak siemię lniane, pesto z jarmużu, czy kiszonki, które są doskonałym, naturalnym probiotykiem! 
  • Strefę pełną warzyw. Warzywa to podstawa racjonalnego żywienia, są doskonałym źródłem błonnika i dobrych wartości odżywczych. 
  • Zdrowe tłuszcze będące żródłem kwasów tłuszczowych #omega3, które chronią Twoje zdrowie, a wśród z nich mus z makreli, wędzonego łososia oraz pestki słonecznika i dyni.
  • Produkty słodkie, bez cukru m.in. malinowy mus przeciwzapalny, pastę z fasoli, sos z czarnego bzu i owoce.
  • Możliwość samodzielnego wyciskania soków na wolnoobrotowej wyciskarce. Dajemy Ci gotowe podpowiedzi, jak wycisnąć sok After party wspierający ciężki dzień po imprezie, No stress dodający witalności i energii oraz Glow, którym zatroszczymy się o Twój naturalny blask i odporność!
  • Podpowiedzi, jak samodzielnie skomponować śniadanie białkowo-tłuszczowe, słodkie bez cukru oraz wegańskie.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij