New directors in Q Hotels

New directors in Q Hotels

4 Feb
There are more changes taking place within our chain. Mariusz Kaczmarski, who used to manage our Cracow hotel, has become the new manager of our establishment in Wrocław. His responsibilities in Cracow will be taken over by Anna Trevena, previously associated with Qubus.
Mariusz Kaczmarski z hotelarstwem związany jest od 2006 roku, kiedy to rozpoczął pracę w Irlandii w Hotelu Knighstbrook Hotel SPA and Golf Resort. Od 2009 roku był związany z siecią Qubus Hotel gdzie pełnił stanowisko Zastępcy Dyrektora w hotelu Qubus w Gorzowie Wielkopolskim, a następnie stanowiska Dyrektora Hotelu w Głogowie. Mariusz Kaczmarski z początkiem roku 2015 związał się z siecią Q Hotels obejmując stanowisko Dyrektora Best Western Plus Q Hotel w Krakowie. Od lutego 2016 pełni funkcję Dyrektora Hotelu Best Western Plus Q Hotel we Wrocławiu gdzie jest odpowiedzialny za poprawę standardów pracy i procedur oraz bieżące zarządzanie obiektem.

Miejsce Mariusza Kaczmarskiego na stanowisku Dyrektora Hotelu w Best Western Plus Q Hotel Kraków zajęła Anna Trevena, która doświadczenie zdobywała w hotelach w Anglii, Walii, w Alpach francuskich, a także kilka lat zarządzała restauracjami w Szkocji. Po powrocie do Polski związała się z siecią Qubus, najpierw jako Zastępca Dyrektora w Krakowie, a kolejno jako Dyrektor czterogwiazdkowego hotelu we Wrocławiu.

Poza wspomnianymi dwoma obiektami do sieci Q Hotels należą także trzygwiazdkowy hotel w Krakowie oraz Q Hotel Grand Cru w Gdańsku. Sieć planuje rozbudowę o kolejne obiekty, w tym m.in. o hotel w centrum Katowic będący w trackie budowy.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij