Banner background

Q HOTEL ZAPRASZA 15 stycznia 2023 ROKU NA Open Wedding Day!

Event o ślubnym charakterze
Dla narzeczonych i nie tylko

Event o ślubnym charakterze

15 stycznia 2023 roku w godzinach 10:00-16:00 w Q Hotel Plus Wrocław Bielany na ul. Szwedzkiej 7 odbędzie się wydarzenie Open Wedding Day!

Wydarzenie jest otwarte - może wziąć w nim udział każdy zainteresowany tematyką weselną. Zapraszamy przede wszystkim Narzeczonych oraz osoby pracujące w branży ślubnej.

 


Prowadzący Open Wedding Day

Wydarzenie poprowadzą dobrze znane wszystkim osobistości telewizyjne - Izabela Janachowska oraz Krzysztof Ibisz.

Izabela Janachowska

Dała się poznać szerszej publiczności jako tancerka programu "Taniec z gwiazdami", a także jedna z jego prowadzących. Podkreślić jednak należy, że jest ona przede wszystkim ekspertką z branży ślubnej i prowadzącą program "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". Zainspirowana pasją do tej tematyki założyła bloga Wedding Dream by Izabela Janachowska, na którym dzieli się z czytelnikami inspiracjami i poradami. Blog ten z czasem przerodził się w profesjonalny portal ślubny, a obecnie pod marką Wedding Dream kryje się również m.in. pierwszy ślubny Concept Store w Polsce oraz ślubny marketplace.

Krzysztof Ibisz 

Ikona polskiej telewizji, osobowość telewizyjna, której nie trzeba nikomu przedstawiać i konferansjer z ogromnym doświadczeniem. Zasłynął prowadzeniem programu "Czar par", a od 2000 roku związany jest z telewizją Polsat, na antenie którego prowadzi różnego rodzaju programy rozrywkowe, m.in. "Taniec z gwiazdami", czy liczne eventy oraz teleturnieje. Warto dodać, że nie jest to pierwszy raz, kiedy odwiedzi on Q Hotel Plus Wrocław Bielany - mieliśmy już przyjemność gościć Go podczas Gali otwarcia hotelu. 

Agenda

Open Wedding Day to duża dawka wiedzy, ślubnych inspiracji oraz możliwość poznania możliwości hotelu w zakresie organizacji wesel. W trakcie wydarzenia Goście będą mogli posłuchać paneli tematycznych na tematy związane z organizacją wesela. Wydarzenie poprowadzi Krzysztof Ibisz wraz z Izabelą Janachowską, która będzie moderować wybrane panele. To także świetna okazja do spotkania się z Gwiazdami oraz wymiany doświadczeń z innymi, przyszłymi Parami Młodymi.

Szczegółowy plan wydarzenia dostępny będzie niebawem.

10:00 Rozpoczęcie wydarzenia
  Panel tematyczny
  Panel tematyczny
  Panel tematyczny
  Panel tematyczny
16:00 Zakończenie wydarzenia

 

O miejscu
Q Hotel Plus Wrocław Bielany

O miejscu

Q Hotel Plus Wrocław Bielany to nowy hotel otwarty wiosną 2022 roku. Jest jednym z najbardziej funkcjonalnych obiektów konferencyjnych na Dolnym Śląsku, a także idealnym obiektem na organizację nowoczesnego wesela.

Znajdująca się na najwyższym piętrze Restauracja Tarasova zachwyci niejedną Parę Młodą wyjatkowym widokiem na panoramę Wrocławia i tarasem o powierzchni 280 m2.

Newsletter

Subscribe to our newsletter and stay up to date with us!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close