Współpraca

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy także Gości biznesowych. Z myślą o nich nasze obiekty zostały wyposażone w nowoczesne centra konferencyjne, które świetnie sprawdzają się przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń oraz imprez firmowych.

ORGANIZACJA WYDARZEŃ:

Często organizujemy szkolenia, warsztaty i konferencje, dlatego nasze centra konferencyjne są w pełni wyposażone w sprzęt pozwalający na realizację profesjonalnych spotkań biznesowych. Dodatkowo nasza obsługa zadba by konferencje były przygotowane oraz przeprowadzone na najwyższym poziomie. Atutem w czasie organizacji wydarzeń jest zaplecze gastronomiczne, które zapewnia uczestnikom eventów przerwy kawowe, przekąski czy lunche przygotowane z produktów najwyżej jakości, w oparciu o tradycyjne receptury naszych Szefów Kuchni i zgodnie z Państwa życzeniem.

Poznaj naszą ofertę biznesową, oferujemy między innymi: 

- konferencje i salę bankietową we Wrocławiu
- lokalizację blisko centrum ICE w Krakowie
- sale konferencyjne i salę bankietową w Katowicach

ORGANIZACJA IMPREZ FIRMOWYCH:

Zaplecze gastronomiczne w postaci wykwintnych restauracji, sal konferencyjnych oraz przestronnych lobby barów sprawia także, że nasze hotele stanowią doskonałe miejsce na organizacje różnego rodzaju imprez firmowych. Nasi klienci z powodzeniem spędzają u nas spotkania integracyjne, okolicznościowe, świąteczne (poznaj ofertę Wigilii firmowych we Wrocławiu i Gdańsku), a także te organizowane dla kontrahentów. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i jesteśmy w stanie dostosować nasze wnętrza oraz menu do Państwa indywidualnych potrzeb, a także w razie konieczności zaoferować atrakcyjne pakiety noclegowe dla gości biorących udział w organizowanych u nas wydarzeniach.

WSPÓŁPRACA:

Lubimy, gdy nasi klienci do nas wracają, dlatego z wielkim entuzjazmem jesteśmy nastawieniu do długofalowej współpracy. Jeśli chcesz zostać naszym partnerem i korzystać z naszych specjalnych ofert już dziś skontaktuj się z naszym działem sprzedaży:

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij