Wrocław
ul. Zaolziańska 2
+48 71 749 17 00

Promocje Q Hotel

Opinie gości

Zawsze będziemy do Państwa wracać

W  dniu 10 czerwca 2016 roku firma ACN organizowała w restauracji w Q Hotel Plus Wrocław imprezę integracyjną Summer Party dla 100 moich pracowników. Poziom imprezy oraz poziom obsługi był jak zawsze na najwyższym poziomie i zawsze będziemy do Państwa wracać na podobne imprezy. Szczególnie pozytywna postawa Pana Roberta Zielińskiego zasługuje na wielkie brawa, które ja wraz z 100 pracownikami wyrażamy bardzo szczerze.

Marek Przybylski Dyrektor d/s działalności biura polskiego ACN

Goście byli bardzo zadowoleni

Chcemy bardzo serdecznie podziękować za sprawną i niezwykle profesjonalną obsługę naszych grup. Obsłużenie 6 grup tj.  272 osób w tak krótkim czasie zasługuje na najwyższe uznanie. Goście byli bardzo zadowoleni i wyrażali się bardzo pochlebnie o przygotowanym menu, doskonałym serwisie oraz bardzo miłej i profesjonalnej obsłudze. 

Andrzej Jaworski Profi-Tour

Bardzo dziękuję

Bardzo dziękuję za wspaniale przygotowaną kolację, nie ma lepszej restauracji we Wrocławiu, nie ma wyższej jakości nigdzie ani tak pysznego jedzenia w tak wspaniałej oprawie. Atmosfera, wystrój, jakość wysoki poziom i zawsze zadowolenie!

Katarzyna

Hotel zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.

Pierwszy pobyt we Wrocławiu. Hotel zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Najbardziej urzekła mnie przestrzeń. Mozna sobie spacerować po przestronnym lobby lub zaszyć się gdzies w kącie mając poczucie intymności. 

Rodzina4M

Bardzo ładnie urządzone pokoje, dużo udogodnień...

Bardzo ładnie urządzone pokoje, dużo udogodnień, niesamowicie miła i uczynna obsługa.

M.

Polecam!

Wystrój, miejsce, śniadanie, wygoda, wysoka klasa hotelu. Same pozytywne odczucia:) Do niczego nie mogłem się doczepic.

Mateusz

Wygodny, komfortowy i świetnie zlokalizowany

Wygodny, komfotrowy i świetnie zlokalizowany hotel. Jeszcze pachnie nowością (otwary w maju 2014). Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Świetnie wyposażone sale konferencyjne. Bardzo dobra kuchnia. Polecam goroąco ten hotel wszystkim odwiedzającym Wrocław!

Agnieszka W

Wielkie zaangażowanie i profesjonalizm

Wielkie zaangażowanie, profesjonalizm oraz wyjątkowe zrozumienie naszych potrzeb ze strony kierownictwa hotelu umozliwiło stworzenie znakomitych warunków pobytu dla naszych gości.

M. Nowak Helios S.A.

Miejsce w pełni zasługujące na rekomendację

Dziękujemy całemu personelowi hotelu za profesjonalizm w przygotowaniu spotkania. Całe spotkanie odbyło się sprawnie dzięki odpowiedniej jakości sprzętowi, wyposażeniu sali oraz organizacji przerw śniadaniowo-kawowych. Całokształt współpracy oceniam bardzo pozytywnie. Q Hotel Plus Wrocław to miejsce w pełni zasługujące na rekomendację.

Krzysztof Bieganowski BPX S.A.

Hotel idealny na podróż biznesowa

Hotel idealny na podróż biznesowa i wszelkie konferencje. Usytuowany blisko miasta, przy słynnym wrocławskim Sky Tower. Niesamowite jedzenie, nie przyrządzane masowo, lecz ze smakiem. Sale konferencyjne urządzone komfortowo, z różnymi nowościami elektronicznymi. Hotel robi wrażenie i z zewnątrz i wewnątrz.

Karolina

Piękne, nowoczesne wnętrze

Piękne, nowoczesne wnętrze, świetna kuchnia, fantastyczna atmosfera i zaangażowany personel.

Klaudia

Miałem przyjemność spędzić cudowny wieczór

Miałem przyjemność spędzić cudowny wieczór na rodzinnej, urodzinowej kolacji organizowanej w restauracji Questa. Genialny tatar, bogate i pyszne menu, profesjonalna obsługa, wspaniała atmosfera. Polecam restaurację Questa na wszelkie okazje, każda stanie się niesamowitym przeżyciem.

Adam

Przyjemny nocleg podczas zwiedzenia magicznego Wrocławia

Lokalizacja hotelu bardzo dogodna. Miła obsługa. Pokój urządzony w nowoczesnym stylu - prosto i funkcjonalnie. Bardzo czysto.

Anna

Na weekend we Wrocławiu

Bardzo przyjemny hotel, śniadania na bogato, czysto, stosunkowo blisko centrum, miejsca parkingowe darmowe w pobliżu hotelu.

Marcin

Super hotel

Hotel nowoczesny, bardzo ładny. Pokoje duże i czyste. Obsługa pomocna i uśmiechnięta, nie robiła z niczym problemów. Niezła lokalizacja, przystanek tramwajowy przy hotelu. Śniadania smaczne. Polecam w 100%!

Mateusz B.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij