Kraków
ul. Wygrana 6
+48 12 333 40 20

Promocje Q Hotel

Restauracja Qualita

 

Restauracja Qualita to miejsce idealne na organizację nie tylko dużych imprez okolicznościowych, ale także kameralnych spotkań i kolacji. Wystrój naszej restauracji to połączenie elegancji i nowoczesności.

W szeregach naszego zespołu znajdują się utytułowani kucharze - Szef Kuchni Marcin Dudek otrzymał jedną czapkę prestiżowego przewodnika Gault&Millau 2016 oraz 2017. Restauracja znalazła się także w przewodniku Forbes wiosna-lato 2016. Marcin Dudek zasiada także w jury wielu polskich konkursów kulinarnych, a jeden z naszych kucharzy zmianowych to Mistrz Polski Barbeque z 2014, który zajął także siódme miejsce w mistrzostwach Europy podczas tej samej imprezy. Restauracja Qualita została także wyróżniona przez uczestników Restaurant Week - ocenili ją jako najlepszą restaurację w mieście i restaurację o  najlepszej atmosferze.

Szef Kuchni stawia w menu na tradycyjne polskie dania przygotowywane ze świeżych produktów najlepszej jakości. Produkty te wybierane są bardzo precyzyjnie. Najważniejsze dla nas jest korzystanie z regionalnych produktów z całej Polski. Co kwartał menu częściowo ulega zmianie, a w ofertach sezonowych prezentowane są własne, oryginalne receptury Szefa Kuchni.

Nasza restauracja to również miejsce gdzie można spotkać unikatowe kolekcje polskich win. Tutaj prym wiodą wina z Winnicy Płochockich oraz z Winnicy Srebrna Góra z Krakowa. Nasza karta to również smaki regionów pitnych miodów oraz regionalnych piw. Nasze atuty to bardzo przeszklona i nowocześnie urządzona sala z podświetlonymi winiarkami oraz podświetloną ścianą prezentującą pejzaż krakowski. Od lata 2016 przy restauracji otwarto także niewielki ogródek.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij